Принц Гаррі і його дружина актриса Меган Маркл офіційно склали свої королівські повноваження і розпрощалися з помічниками. Тепер те, що в народі називають “Мегзит” (Megxit), можна вважати успішною. Церемонія відбулася 1 квітня 2020 року. Також на сторінці пари в Instagram з'явилося прощальне повідомлення, в якому пара заявила, що більше не буде користуватися своїм аккаунтом. Вони написали красиве прощання на своїй сторінці. 

View this post on Instagram

As we can all feel, the world at this moment seems extraordinarily fragile. Yet we are confident that every human being has the potential and opportunity to make a difference—as seen now across the globe, in our families, our communities and those on the front line—together we can lift each other up to realise the fullness of that promise. What’s most important right now is the health and wellbeing of everyone across the globe and finding solutions for the many issues that have presented themselves as a result of this pandemic. As we all find the part we are to play in this global shift and changing of habits, we are focusing this new chapter to understand how we can best contribute. While you may not see us here, the work continues. Thank you to this community - for the support, the inspiration and the shared commitment to the good in the world. We look forward to reconnecting with you soon. You’ve been great! Until then, please take good care of yourselves, and of one another. Harry and Meghan

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Популярні новини зараз

За таким рецептом дерунів ви ще не готували – хрусткі картопляні оладки по-німецьки

Величезні груди російської Кардашьян випали з міні-бікіні, оце так диньки

Під Києвом обстріляли маршрутку, копи хапають всіх підряд - "У місті йде війна"

Українка померла через невдалий аборт, осиротивши трьох янголят - "першого народила у восьмому класі"

Показати ще

“Як ми всі можемо відчувати, світ у цей момент здається надзвичайно крихким. Тим не менш, ми впевнені, що у кожної людини є потенціал і можливість змінити ситуацію - як це видно зараз по всьому світу, в наших родинах, в наших спільнотах і на передовій - разом ми можемо підняти один одного.

Зараз найважливіше - це здоров'я і благополуччя всіх людей у всьому світі та пошук рішень багатьох проблем, що виникли в результаті цієї пандемії.

Оскільки ми знаходимо роль, яку ми повинні грати в цьому глобальному зрушення та зміну звичок, ми зосереджуємо увагу на цій новій чолі, щоб зрозуміти, як ми можемо внести найкращий внесок.

Хоча ви можете не бачити нас тут, робота триває.

Принц Гаррі і Меган Маркл з сином Арчі, скрін з відео
Принц Гаррі і Меган Маркл з сином Арчі, скрін з відео

Спасибі цьому співтовариству за підтримку, натхнення і загальну прихильність добра в світі. Ми з нетерпінням чекаємо швидкого возз'єднання з вами. Ви були прекрасні!

До тих пір, будь ласка, подбайте про себе і один про одного.

Гаррі і Меган” - свідчить текст останнього повідомлення. 

Для Гаррі і Меган починається нове життя, за межами королівської сім'ї. Звичайно, вони більше не будуть так казково багаті. Проте їх вибір припав на тихе сімейне щастя, а адже перебування монархами накладала так багато непотрібних обмежень і обов'язків. Меган вже знайшла роботу — озвучила свою першу роль у документальному фільмі про слонів. 

Злі язики стверджують, що між Гаррі і Меган не все так гладко, і звикла до розкошування Маркл дошкуляє чоловіка, щоб той пішов на роботу і заробляв більше. Однак у цієї інформації немає жодного реального підтвердження. Всім хочеться вірити, що Гаррі, Меган і їх маленький син Арчі Гаррісон побудують свою щасливу казку. Нехай без палаців, і не про принців і принцес — а про щасливу пару звичайних людей на планеті Земля.

Нагадаємо, британський принц Чарльз одужав від коронавіруса і після самоізоляції почав тиснути всім руки.

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що принц Чарльз вперше з'явився на публіці після новини про свій зараженні коронавірусом.