Відзначимо, після в’язниці Мавроді продовжив вирощувати своє "дітище" – в 2011 році організував в Росії, а також країнах СНД нову піраміду під назвою “МММ-2011”. Потім послідувала “МММ-2012” – обидві зазнали краху.

Цікаво, що на пропозицію афериста збагатитися велися багато молодих людей, мабуть, в про 90-ті роки вони майже нічого не чули – про МММ тільки читали.

У планах Мавроді було підкорити не тільки Росію, але і весь світ: аналоги МММ були створені в Африці, Азії, країнах Європи та США. Наприклад, в злиденній Нігерії Мавроді влаштував справжній бум. Основною метою Мавроді було влаштувати фінансовий апокаліпсис, який, звичайно ж, обвалить фінансові системи Штатів.

“Він вважав, що світовий порядок несправедливий і банки – це такі ж піраміди, – згадує адвокат Мавроді Олександр Молохов. – Ми допомагали Мавроді контактувати з Ассанжем. Він листувався з ним і його адвокатами. Вважав, що вони з Ассанжем повинні виступити єдиним фронтом проти системи “.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

Незважаючи на це, легендарний аферист жив скромно. Так, на кадрах останніх відео-інтерв’ю Мавроді видно, що той жив у квартирі на Комсомольському проспекті. З меблів: стіл, стілець, ліжко, лампа, порожні книжкові полиці і турнік. Відомо, що після відсидки жив один, спілкувався з "адептами" через інтернет. На особисті зустрічі виїжджав за крайньої необхідності. З братом В’ячеславом, з яким вони побудували першу піраміду, посварився, а з дружиною Оленою розлучився, ще коли сидів у СІЗО.

Яскравим зовнішнім виглядом також не відрізнявся – в останні роки Мавроді не шикував: треники, скромні окуляри з товстими лінзами, ніяких гаджетів в руках. Сам він зізнавався, що жив на 500 доларів, які йому платив за консультації підприємець Сергій Молчанов з Ногінська.

Нагадаємо, засновник найбільшої на пострадянському просторі фінансової піраміди "МММ" Сергій Мавроді після своєї смерті з’явився в соціальних мережах. Практично через два місяці після власної смерті відомий махінатор «воскрес» в своєму Twitter. 18 травня, на його офіційній сторінці було опубліковано відразу дві нові записи. При цьому, "Маврод"» вже пропонує підписатися на нову фінансову піраміду.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що нещодавно остаточно обірвалася остання ниточка із найбільшою російською фінансовою пірамідою в історії – у московській лікарні помер засновник "МММ" Сергій Мавроді.