Президента Росії Володимира Путіна мають намір нагородити в Італії за свою діяльність "на благо світу. Ініціатором такої ініціативи виступила італійська асоціація Assisi Pax International.

Італія нагороджує Путіна за його зусилля по захисту віруючих. Мова йде про ситуацію на Близькому Сході, де він, як вважає одна з асоціацій Італії, проявив свої найкращі якості і багато зробив для захисту віруючих християн.

Італійська асоціація Assisi Pax International займається захистом християн в тому числі на Близькому Сході і збирається нагородити президента РФ "Золотий оливковою гілкою за мир", відзначивши таким чином його зусилля в цьому регіоні. Ця нагорода вручається главам держав та особам, які особливо відзначилися своєю діяльністю на благо світу".

Сама нагорода прикрашається золотом або сріблом оливковою гілкою з дерева, яке росте в саду на батьківщині Святого Франциска Ассизького. На даний момент за інформацією місцевих ЗМІ ведуться переговори з Москвою з приводу організації відповідної церемонії вручення.

Популярні новини зараз

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Володимир Зеленський звернувся до воїнів ЗСУ, особисто прибувши на Донбас: "Кожного"

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Показати ще

"Наша інформація свідчить, що з цього питання проконсультувалися у Ватикані, і російський президент спочатку погодився приїхати в Італію. Також можна припустити, що він може навіть зустрітися з Папою Франциском. Підтримка Росією сирійського режиму нікого не турбує", - пишуть місцеві видання.

Крім того, відомо, що Путін як побажання висловлює прохання про організацію церемонії з максимальним акцентом на "духовні цінності". Він також висловив бажання приїхати в місто Ассізі у супроводі "високих представників Православної церкви".

У разі приїзду голови РПУ теоретично там повинен бути присутнім Папа Римський. Але у Ватикані повідомляють, що це питання поки що не визначено. Італійська асоціація стверджує, що ведуться переговори.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" Керівники МЗС країн-членів Великої сімки (G7) у рамках офіційної зустрічі заявили про необхідність продовження цілого пакету санкцій проти РФ до тих пір, поки ситуація не стабілізується.