34-річна Жюлі Реше називає себе "філософом і некропсихотерапевтом", асоціює себе з Сократом і живе з дочкою на острові в Середземному морі. Її справа - це заняття філософією, за допомогою яких створюються "звільнені від стереотипів уявлення про себе і в світі".

У матеріалі для "Крим. Реалії" Реше розповіла про пропагандистські методи Кремля, який використовує багато символів і образів, що допомагають швидше впровадити її ідеологію в уми людей.

"Малюючи образи ворогів, Росія часто вдається до порівняння з фашистами. Однак у випадках, коли треба парирувати звинувачення на адресу російської влади, пропаганда переходить від абсолютизації зла до його відносності і використовує тезу "у них те саме, що і у нас": мовляв, ті, хто звинувачують Росію в різних гріхах самі не дуже хороші", - вважає психотерапевт.

Реше також зазначила, що дехто порівнює Путіна із Гітлером, але, на її думку, це неправомірно.

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Показати ще


Жюлі Реше

"Коли ми боїмося Путіна і намагаємося йому протистояти, порівнюючи з Гітлером - інстанцією абсолютного зла, ми концептуально декларуємо його серйозність, як джерела зла. А до Путіна треба ставитися навпаки. Розмова про Гітлера - спосіб говорити про сучасність обхідним шляхом. Обговорюючи Путіна, ми одразу потрапляємо в сформовану систему, де одразу зрозумілі і ті, хто проти Путіна, і ті, хто за нього", - додала Реше.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі з'явився знімок глави російської держави і хлопчика з проведення великого заходу, що став хітом обговорень.