Відомого російського співака та депутата Держдуми РФ Йосипа Кобзона було госпіталізовано в один з московських онкологічних центрів. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Стан артиста помітно погіршився, у зв'язку з чим він вирішив звернутися за допомогою до фахівців.

Обстеживши відомого артиста, лікарі прийняли рішення залишити його в медичній установі. Народний артист зайняв палату в хірургічному відділенні.

Останнім часом Йосип Кобзон часто потрапляє до лікарень, нещодавно він був госпіталізований в одну з престижних московських клінік у зв'язку з проблемами з серцево-судинною системою.

Популярні новини зараз

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

У Заворотнюк виявили вторинну гліобластому: лікарі прокоментували діагноз "Моєї прекрасної няні"

Дмитро Шепелєв готується до весілля з новою коханою: що відомо

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

Також тяжкохворий російський співак спантеличив шанувальників своїм виглядом, пересуваючись за допомогою охоронців. Вони порівняли його з "мумією", а також відзначили, що артист помітно схуд і "висох".

Раніше "Знай.uа" писав про те, що відомий російський співак і депутат Держдуми Йосип Кобзон вирішив заступитися за популярного артиста Михайла Єфремова, який нещодавно запропонував віддати Україні Кримський міст для поліпшення відносин.

Про це стало відомо завдяки повідомленням російських ЗМІ.

"Журналісти зазвичай завжди все перекручують. Чоловік жартує! Це справжнісінький жарт! Ніхто не збирається віддавати мракобісам Кримський міст і розплачуватися з ними. За що розплачуватися? За те, що своє відняли? Не треба, дурниці! Єфремов з гумором це сказав!" — підкреслив Кобзон.

Єфремов заявив в інтерв'ю відеоблогеру Юрію Дудю про те, що передача Кримського моста Києву вирішить конфлікт з Україною. Актор також припустив, що якщо посилати Україні безкоштовний газ протягом 10-15 років, "то цілком можна домовитися". Через ці слова Єфремову пригрозили кримінальною справою.

Нагадаємо, раніше одіозний російський співак Йосип Кобзон, який підтримує "ДНР" і отримав там паспорт, прокоментував той факт, що в Україні його позбавили державних нагород. Він заявив, що відмовився від них ще два роки тому. До речі, раніше Кобзон був визнаний заслуженим артистом України.

"Я два роки тому сказав, що відмовляюся від усіх українських нагород. Тому влада з запізненням приймає якісь мракобісні рішення. Мені нагороди давала інша Україна, тому я дорожу тими нагородами. А те, що зараз так звана мракобісна, проамериканська, нова Україна намагається приймати якісь заходи, я навіть не знаю, як на це реагувати", — сказав Йосип Кобзон.