Стало відомо, що молодший брат Ілона Маска – 45-річний Кімбал Маск, вдруге одружився на Крістіан Віллі, екоактивістці та доньці мільярдера, яка тепер носитиме прізвище чоловіка. Про це повідомляє видавництво The Daily Mail.

Нагадаємо, що офіційна частина шлюбу Кімбала та Крістіан відбулась ще в квітні цього року, але розкішне святкування подружжя влаштувало цієї суботи, 30 червня.

Місцем проведення закохані обрали грецькі руїни в іспанській провінції під назвою Sant Martí d'Empúries.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Показати ще


На своє розкішно-богемне весілля Крістіан Маск одягнула сукню кремового кольору, яка складалась із прикрашеного камінням корсету і фатинової спідниці зі шлейфом. Кімбал обрав білий класичний костюм та його незмінний ковбойський капелюх білого кольору.

Також на весіллі були присутні близькі родичі подружжя, а також така знаменитість як актриса Сальма Гайєк з чоловіком Франсуа Анрі-Піно, які є хорошими друзями молодят. Чи приїхав на весільну церемонію сам Ілон Маск – наразі невідомо.

Знай.uа також нагадує, відома канадська співачка Граймс незвично привітала свого коханого Ілона Маска з 48-річчям.

Дівчина в Instagram написала привітання відомому бізнесмену та інженеру російською мовою.

"Мій демон, з днем народження", — прокоментувала пост Маска Граймс.

На коментар співачки звернули увагу російськомовні підписники Ілона.

"Говориш російською?" — здивувалися користувачі Instagram.

Також нагадаємо, засновник компанії SpaceX, розповів про плани колонізації Марса і будівництва незалежного міста на його поверхні. Стаття Ілона Маска про масштабні плани щодо Червоної планети вийшла в науковому журналі New Space.

Маск розповів у статті про те, що він планує створити суперважку ракету і цілий флот з тисячами міжпланетних кораблів, які до кінця століття доставлять на Марс близько мільйона чоловік.

Головною метою всього цього процесу для вченого є створення на цій планеті незалежного від Землі автономного міста - "мільйонника", яке буде забезпечувати себе всім необхідним для життя.