Після гучного провалу крилатих ракет, якими так хизувався Володимир Путін під час щорічної конференції, Міноборони РФ отримало чіткий наказ – повторити спробу ще раз.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНещодавно російське відомство оприлюднило кадри випробування своїх основних розробок, більшість із яких дуже нагадують зразки часів СРСР. Розберемо на детальних прикладах, чим північні сусіди "не збираються воювати".
Океанська багатоцільова система "Посейдон"
Новий вид морської підводної зброї, заснований на застосуванні безпілотних підводних апаратів.
"Можливості апарату дозволять Військово-Морського Флоту боротися з авіаносними і корабельними ударними групами ймовірного противника на будь-яких напрямках океанського театру військових дій, вражати об'єкти берегової інфраструктури на міжконтинентальної дальності", - стверджують у Міноборони РФ.
Ракетний комплекс "Сармат"
Основна ставка РФ саме на нього, в якості стратегії розвитку ядерних потужностей. Комплекс стаціонарний, шахтового базування, із бойовими і експлуатаційними характеристиками радянського типу. Програма синхронізована за термінами з поступовим виведенням з бойового складу РВСП його попередника - ракетного комплексу "Воєвода".
Дивіться: Ракетний комплекс Сармат
Авіаційний ракетний комплекс "Кинджал"
Льотний та інженерно-технічний склад ескадрильї взяв на озброєння авіаційну техніку і озброєння: За час несення дослідно-бойового чергування виконано більше 350 польотів, в тому числі понад 70 з дозаправкою літака паливом у повітрі. Але чи насправді це "чергування", а не відпрацювання маневрів в умовах війни, ніхто не знає
Дивіться: Авіаційний ракетний комплекс "Кинджал"
Ракетний комплекс "Авангард"
Політ який планує крилатого бойового блоку відбувається на висоті декількох десятків кілометрів в щільних шарах атмосфери, на відміну від традиційних бойових блоків міжконтинентальних балістичних ракет, які летять до мети по балістичної траєкторії. Він рухається на міжконтинентальну дальність з гіперзвукової швидкістю, максимальне значення якої перевищує число Маха більше ніж в 20 разів.
Крім того, траєкторія польоту планує бойового блоку проходить нижче мінімальної висоти перехоплення заатмосферних вогневих засобів ПРО. Його перехоплення протиракетами ближньої дії також малоймовірний через обмежені можливості наведення протиракет на швидкісну маневрує мета і застосування планують крилатим блоком сучасного комплексу засобів протидії ПРО.
Дивіться: ракетний комплекс "Авангард"
Як повідомляв портал "Знай.ua", США визнали причетність РФ до катастрофи МН17.