Після того, як російська влада вирішила підняти пенсійний вік, суспільство тепер не може з цим змиритися. Втім не усім шкода людей. Наприклад відомий публіцист Олександр Невзоров досить різко висловився з цього приводу.

Про це передає радіостанція "Ехо Москви".

За словами Невзорова, йому не шкода народ, від якого влада "нахабно відкусила шматок".

"Влада вперше так відверто і нахабно відкусила дуже великий шматок м'яса від так званого народу, при цьому так відверто облизнулася, прямо в очі дивлячись, відригнув. А народ, він загрозливо завиляв хвостиком. Я не збираюся жаліти народ, це його вільний вибір. Поделом йому. Взагалі, дурість, боягузтво і покірність повинні, по крайней мере, доставляти незручності і бажано побільше ", - сказав він в ефірі радіостанції.

Популярні новини зараз

Зеленського назвали зрадником просто в обличчя

Топ-7 шкідливих продуктів, які є на кожній кухні, але краще від них відмовитися

До Галкіна і Кіркорова - Пугачову і Шатунова спіймали у незручний момент, фото

Волочкова в барі показала "шланг" вражаючого розміру, дітям краще відвернутися

Показати ще

Знаменитий журналіст відчуває специфічну радість за уряд.

"Мені приємно бачити, що Кремлюшко-то наш дорослішає і випадає його розуміння, що з народом соромитися не потрібно. Держава - це група осіб, яка пов'язана з можливістю обкрадати населення і необхідністю цю можливість захищати. Причому в хід йде все", - уклав Невзоров.

Що передбачає реформа в Росії

Нагадаємо, уряд схвалив підвищення пенсійного віку 14 червня. Планку для жінок до 2034 року піднімуть до 63 років, а для чоловіків - до 65 років до 2028 року. Підвищувати будуть поступово, але відразу після прийняття. Тобто, незабаром чоловіки 1959 го і жінки 1964 років народження зможуть вийти на пенсію в 2020 році у віці 61 і 56 років відповідно.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua",  не оминув гострої теми - підняття пенсійного віку в Росії і відомий артист, лідер гурту "Ленінград" Сергій Шнуров. Він присвятив реформі Медвєдєва жорсткий вірш, в якому висловив усе, що думає про пенсію, хоча йому до неї ще 20 років.

"Здесь нужна какая-то сноровка,

Чтоб не забухать, не заколоться.

Пенсионный возраст, как морковка,

Перед осликом, что кружит у колодца.

Не достичь его, как горизонта.

Ты к нему, а он совсем не ближе.

Не спасет позитивизм Огюста Конта.

Дайте водки и две пачки сижек.

Пьяненький уже сижу у сквера.

Жизнь прекрасна, хоть не умирай!

Пенсионный возраст это вера,

Как загробный мир, как ад и рай!", - пише Шнуров.