У мережі набирає популярності ролик, опублікований співробітником Facebook Чуквумеком Афігбо з Нігерії. На ньому чоловіку ніяк не вдається скористатися дозатором мила – пристрій просто не спрацьовує. При цьому у людей зі світлою шкірою таких проблем не виникає, запевняє він.

Нігерієць радить всім, хто ставить під сумнів рівноправність у технологіях, просто подивитися це відео.

Вже за кілька годин Афігбо отримав сотні відгуків у Twitter, деякі із них стосувалися репутації компанії виробника цих дозаторів – мовляв, це не просто проблема техніки, а швидше за все "прояв расизму".

"Спробуйте використовувати голосове управління у телефоні / машині / ліфті з шотландським акцентом. Хіба це по-антишотландськи? Ні, це просто технологіям потрібна переробка", "Виглядає як проблема з освітленням. Інфрачервоний сканер зазвичай не може "розрізняти" колір шкіри. У погано освітлених туалетах і зі мною часто не завжди спрацьовує", - пишуть у коментарях.

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Знайшлися й незгодні із попередньою версією – припускають, що збої в роботі аж ніяк не стосуються приналежності до певної раси чи кольору шкіри людини:

"Як проблемний сенсор в машині можна порівнювати з глобальною проблемою нерівності в технологічній індустрії? Не будьте такі наївні, це нічого не доводить".

Як повідомляв портал "Знай.ua", норвезька співачка отримувала погрози через темношкірого актора, який з'явився у її кліпі.