Підліток захотів охолодитись у морі, проте невідомі чудовиська мали свій план: відео 18+

поділитись
Лікарі довго не могли зрозуміти, хто ж покусав кінцівки підлітка

Підлітка з невеличкого австралійського міста негайно госпіталізували з сильною кровотечею після того, як він прогулявся берегом океану.

Про це повідомляють ЗМІ.

Сем вирішив відпочити після того, як грав з друзями у футбол. 16-річний підліток зайшов на невеличку глибину для того щоб розслабити ноги після гри у футбол. Весь час перебування у воді він відчував дивні поколювання, проте не надавав цьому особливої уваги, а дарма.

"Я вийшов на берег і побачив, що мої ноги вкриті, як я думав, піском. Я просто його струсив і пішов одягатися, але десь за 20 метрів побачив, що у мене кров на ногах", - розповів Сем Кенізей. 

Відзначається, що хлопець зі страшною кровотечею прийшов додому, чим добряче налякав власних батьків. Ті відразу ж спробували надати йому першу допомогу, проте нащастя зрозуміл, що потрібно негайно поїхати до лікарні.

"Було багато крові, вона продовжувала йти доволі довго, і зараз трохи сочиться. Вона не зупинялася, коли ми її змивали, тож ми вирішили піти до лікарні", - пояснив постраждалий хлопець.Медики, які надавали хлопцеві допомогу відразу ж помітили, що ноги хлопця були покусані, проте не змогли сказати, що саме покусало хлопця. Після цього батько хлопця пішов на пляж щоб помітити, що могло покусати ноги його сина.

На морському узбережжі він відразу ж знайшов крихітних істот, які саме плавали поблизу самого берега. На відео, яке зняв чоловік, видно, як морські мешканці охоче ласують шматком м'яса. Щоби зрозуміти, що то за хижаки, батьки Сема звернулися до експертів.

"З фото і відео, які ми побачили, вони схожі на тварин, яких ми називаємо амфіподами – це такий тип ракоподібних. Їх у світі десять тисяч видів. Багато з них удень ховаються у піску, і виходять вночі", - розповів морський біолог Ян Хорсфал. 

Живуть амфіподи і в українських морях. Серед найвідоміших видів – так звані "морські блохи", яких можна побачити на узбережжі Чорного моря. Вчені припускають, що Сему просто не пощастило опинитися на шляху великої зграї амфіподів. Очевидно, поки юнак стояв у воді, тварини сприйняли його ноги за здобич. Біологи закликають відпочивальників не панікувати і пояснюють, що зазвичай ці створіння на людей не нападають. 

Невідомі морські істоти перетворили ноги австралійського підлітка на криваве місиво

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що морське чудовисько ледь не проковтнуло дитину.

Автор матеріалу: 
Ярослав Степанов
Теги: 
хлопець, океан, тварини, покусали
Суд поставив влади в скрутне становище
0
0
22:55 14.07.2018
У МЗС відреагували на звинувачення 12 громадян Російської Федерації
0
0
22:37 14.07.2018
Така поведінка Юнкера викликало хвилю обговорення в мережі
0
0
19:55 14.07.2018
Бельгія - бронзовий призер чемпіонату світу-2018
0
0
19:45 14.07.2018