Журналісти провели експеримент і біля універмагу Москви "Кольоровий" у кількох підлітків намагалися дізнатися вартість речей, які на них були надіті в той момент. Деякі ціни приголомшили, адже найдорожчий образ коштував майже 1,3 млн рублів.

Підлітки вражали журналістів не тільки вартістю одягу, але і різноманітністю брендів. Так, самим забавним їм здалося поєднання італійського бренду Gucci в комплекті зі штанами з мас-маркетів Bershka і H&M.

Так, підлітки у віці від 13 до 17 років зізнавалися в тому, що носять худі за 65 тисяч рублів разом зі штанами всього за 1,5 тисячі. Поєднання ременя Gucci за 25 тисяч рублів і джинс Bershka всього за 3 тисячі рублів і сумки за 750 рублів було ще не найдивнішим з того, що почули журналісти.

Судячи з усього, найменше грошей підлітки воліють витрачати саме на штани. Хлопець зізнався у вартості кросівок за 700 євро в поєднанні зі штанами всього 17 тисяч рублів. Хоча знайшлися і справжні модники в 17 років, у яких взуття і джинси були близько 70 тисяч рублів, а ось годинник обійшовся майже в мільйон рублів.

Популярні новини зараз

Укрзалізниця пустить додаткові поїзди до Києва, від "заробітчан" немає відбою

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Piper Jaffray - аналітична компанія з США опублікувала підсумки цікавого опитування. Дослідники намагалися з'ясувати інтереси представників покоління Z (люди, що народились після 1995 року).

Більше шести тисяч випробовуваних взяли участь в опитуванні. Всі вони були американськими підлітками, середній вік яких становив 16 років.

На диво, Facebook стрімко здає позиції. Лише 8 % опитаних поставили цю соцмережу на перше місце. Найпопулярнішим брендом одягу і взуття в покоління Z став Nike, а лідером серед сайтів став Amazon.