Президент Уганди Йовері Кагута Мусевені зібрався втрутитися в інтимне життя населення і заборонити своїм громадянам займатися оральним сексом. На думку лідера східно-африканської держави, люто виступає проти гомосексуалізму, людям варто повчитися правильно використовувати свої частини тіла й органи.

"Дозвольте нагадати громадянам моєї країни про неправильні методи, які схвалюють гомосексуалісти - те, що вони називають оральним сексом. Рот призначений для їжі, а не для сексу. Ми знаємо, куди займаються сексом, і де він знаходиться", - заявив політик на зустрічі з журналістами.



Він також додав, що люди, які займаються оральним сексом, ризикують "заселити" свій шлунок хробаками.

У лютому 2014 року в Уганді почав діяти новий закон, підписаний Мусевені. Документ передбачає кримінальне покарання за гомосексуалізм. Так, кожному, кого викрили в одностатевому зв'язку вперше, загрожує до 14 років тюремного ув'язнення, гомосексуалам-рецидивістам і тим, хто вступив у статевий контакт з неповнолітніми або хворими людьми - доведеться провести за ґратами решту життя.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно
Показати ще

За спробу зайнятися оральним сексом також буде загрожувати покарання, попередив глава держави, оскільки цей вид інтимної близькості, на його думку, теж розцінюється як прояв гомосексуалізму. До слова, політик не пояснив, як притримування правил зібралися контролювати.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що експерти назвали 7 найпопулярніших помилок, які роблять контрацептиви абсолютно марними.

Більшість вчених вважає презервативи досить ефективними - 98%. Однак цей показник прагне вниз, якщо надягати їх неправильно або невчасно, ніж багато хто з нас частенько грішать. У 2012 році група вчених з декількох американських університетів Великобританії і Канади провели великий аналіз таких помилок.

Дослідження охоплювало англомовні публікації в журналах з 1995 по 2011 роки: це 50 статей з даними з 14 країн. Через те, що тексти стосуються різних категорій людей і відносяться до різних періодів, єдиної статистики немає, але можна позначити середній відсоток помилок.