Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Про це повідомляє прес-центр дипломатичного представництва.
"Нехтування російською стороною положень Угоди про припинення вогню від 21.07.1992 року, які визначають режим функціонування Зони безпеки, а також невиконання нею взятих на себе зобов’язань підриває довіру між учасниками переговорного процесу та продовжує ескалацію напруженості в регіоні", - йдеться у заяві.
13 серпня на офіційному сайті Західного військового округу Росії з'явилася інформація про те, що Оперативна група російських військ, дислокована в придністровському регіоні, підготувала бойову бронетехніку для можливих навчань з переходом водних бар'єрів.
Вранці 14 серпня на лівому березі Дністра, в районі пляжу в селі Тирнаука району Слобозія і біля пішохідного мосту через річку Дністер в Тирасполі, була розміщена бронетехніка і військові вантажні автомобілі без номерних знаків і розпізнавальних знаків. Молдовські сили та ОБСЄ не пустили на ці території. Як заявив молдовський міністр оборони Еуджен Стурза, Росія пішла на провокацію проти Молдови.
Відповідно до підписаної в 1992 році в Москві Угоди про принципи мирного врегулювання збройного конфлікту на Дністрі, в Зоні безпеки (понад 200 км уздовж річки) розмістили пости миротворчих сил Росії, Молдови і Придністров'я.
Як повідомляв раніше Знай.ua, Володимир Путін найближчим часом збирається вивести війська РФ з Донбасу, і при цьому повернути ситуацію на свою користь, аби в очах міжнародної спільноти виглядати переможцем. Вирішальними у цьому сенсі повинні стати переговори із канцлером ФРН Ангелою Меркель.
Також Знай.ua писав про те, що президент США Дональд Трамп знову заявив про можливість визнання анексованого Криму російським.