Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав сторони конфлікту в Сирії піти з неї і припинити використовувати країну як полігон для випробувань і тренувань. Про це повідомляє білоруське видання TUT.

Під час звернення до білоруського народу і парламенту Лукашенко порівняв супротивників з півнями.

"Підіть з Сирії всі і дайте можливість сирійському народові визначити своє життя і долю. Що ви там, як півні, ходите по цій території один перед одним, показуєте свою міць і силу, тренуєте там армію чи ще щось. І нам розповідають, яка бідна Сирія і як ви допомагаєте їй там. Припиніть використовувати Сирію як полігон для випробувань і тренувань", — сказав президент.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Ольга Сумська знову виходить заміж: Роксолана розкрила подробиці весілля

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як відомо, однією зі сторін протистояння в Сирії є Росія. Відео з полум'яною промовою лідера Білорусі набирає популярності в мережі.

Користувачі тут же почали коментувати резонансну ситуацію. Звичайно ж, не без іронії.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Россільгоспнагляд оголосив про заборону на ввезення молока білоруського виробництва на російську територію з 31 березня.

Нові обмеження стосуються продукції цілого ряду молокозаводів Білорусі. Олександр Лукашенко не залишив без уваги ситуацію, що склалася, і закликав місцевих підприємців знайти нові ринки збуту для своїх товарів.

Крім того, білоруський президент пообіцяв особисто зустрітися з Володимиром Путіним після його чергової інавгурації, і обговорити ситуацію, що склалася.

"Якщо вони вирішили нагинати нас постійно незрозуміло за що, будемо шукати своє щастя в іншому місці", - сказав Лукашенко.

Нагадаємо, заступник міністра фінансів Білорусі Юрій Селіверстов днями повідомив, що його країна отримає вже найближчим часом кредит від Євразійського фонду стабілізації і розвитку в розмірі 200 млн доларів. Про це говорить Віталій Портников.

Насправді це - російські гроші. І саме їх займає Лукашенко замість грошей МВФ. Міжнародний валютний фонд висуває Мінську умови, які умовно можна порівняти з умовами, висунутими Києву.