Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав сторони конфлікту в Сирії піти з неї і припинити використовувати країну як полігон для випробувань і тренувань. Про це повідомляє білоруське видання TUT.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПід час звернення до білоруського народу і парламенту Лукашенко порівняв супротивників з півнями.
Лукашенко назвал Путина «петухом» pic.twitter.com/n7ltSdoKnY
— Mikhail Golub (@golub) April 26, 2018
"Підіть з Сирії всі і дайте можливість сирійському народові визначити своє життя і долю. Що ви там, як півні, ходите по цій території один перед одним, показуєте свою міць і силу, тренуєте там армію чи ще щось. І нам розповідають, яка бідна Сирія і як ви допомагаєте їй там. Припиніть використовувати Сирію як полігон для випробувань і тренувань", — сказав президент.
Як відомо, однією зі сторін протистояння в Сирії є Росія. Відео з полум'яною промовою лідера Білорусі набирає популярності в мережі.
Користувачі тут же почали коментувати резонансну ситуацію. Звичайно ж, не без іронії.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Россільгоспнагляд оголосив про заборону на ввезення молока білоруського виробництва на російську територію з 31 березня.
Нові обмеження стосуються продукції цілого ряду молокозаводів Білорусі. Олександр Лукашенко не залишив без уваги ситуацію, що склалася, і закликав місцевих підприємців знайти нові ринки збуту для своїх товарів.
Крім того, білоруський президент пообіцяв особисто зустрітися з Володимиром Путіним після його чергової інавгурації, і обговорити ситуацію, що склалася.
"Якщо вони вирішили нагинати нас постійно незрозуміло за що, будемо шукати своє щастя в іншому місці", - сказав Лукашенко.
Нагадаємо, заступник міністра фінансів Білорусі Юрій Селіверстов днями повідомив, що його країна отримає вже найближчим часом кредит від Євразійського фонду стабілізації і розвитку в розмірі 200 млн доларів. Про це говорить Віталій Портников.
Насправді це - російські гроші. І саме їх займає Лукашенко замість грошей МВФ. Міжнародний валютний фонд висуває Мінську умови, які умовно можна порівняти з умовами, висунутими Києву.