106 років – не привід відмовлятися від веселощів разом з молоддю та не мати шкідливих звичок. Так вважає британська довгожителька Медлін Дай, яка поділилась з місцевим виданням секретом свого довголіття та щастя.

Як пише Тhe Sun, жінка ніколи не ходила на побачення, а після 90-річного ювілею почала ходити в паб на пиво.

Саме так, як стверджує бабця, вона прожила так довго, оскільки уникла стресу в зв'язку з відносинами і шлюбом. Британка Медлін назвала причиною довголіття саме відмову від чоловіків.

Медлін Дай народилася в 1912 році в місті Хелі в графстві Сайт-Йоркшир. За словами жінки, вона ніколи не була на побаченнях, а вперше потрапила в паб в 90 років.

Популярні новини зараз

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Наречена Розенка Лебідь показала соски і круглий животик: "Уже не влазять"

Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" відрізала чоловіку гідність: "Горішок міцний"

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Показати ще

Жінка проживала в своєму будинку на самоті до 103 років, після чого була змушена найняти доглядальницю.

Родичі Дай захоплені тим, що жінка в свої роки самостійно рухається, не використовує тростину, одягається без сторонньої допомоги і спілкується з іншими людьми.

"Хто б не запитав її про минулі романах або про те, чи є у неї чоловік, вона завжди відповідає:" У мене ніколи такого не було, тому я до сих пір жива ", - зазначила її 80-річна племінниця.

Унікальний метод покращити здоров'я та подовжити життя від 100-річної британки

Британка Доріс Олів Неттінг (Doris Olive Netting), яка нещодавно відзначила свій 100-й день народження, зізналася, у чому її секрет. Бабуся запевняє: нічого особливого, аби стати довгожителькою, не робила. Тільки щодня випивала по бокалу пива Guinness.

Дивіться: українські довгожителі розкривають свої секрети тривалого та щасливого життя

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", французькі вчені з'ясували, як можна продовжити своє життя без фінансових витрат. Спосіб, про який йде мова, зовсім не вимагає якихось грошових вкладень.