Британка Доріс Олів Неттінг (Doris Olive Netting), яка нещодавно відзначила свій 100-й день народження, зізналася, у чому її секрет. Бабуся запевняє: нічого особливого, аби стати довгожителькою, не робила. Тільки щодня випивала по склянці пива Guinness.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУнікальний метод
Доріс мешкає у місті Плімут на півдні Англії і жоден її день не обходиться без пінного – з того часу, як закінчилася Друга світова війна. Жінка стверджує, що на це її спонукала реклама напою, в якій стверджувалося, що в ньому міститься багато заліза.
Коли їй виповнилося 85, онуки подарували екскурсію в Дублін, на фабрику улюбленого пива. Її внучка запевняє: бабуся продовжує щодня випивати невелику пляшку незважаючи на слова лікарів, так як вірить в його цілющі властивості.
У домі для літніх людей, де вона живе, пенсіонерці навіть влаштували ювілейну пивну вечірку і подарували фігурку символу пивної компанії - тукана. Представники Guinness вислали вірній клієнтці кілька пляшок напою і чіпси зі смаком пива. Крім того, жінка отримала телеграму від королеви.
Шкода чи користь?
Попри всі суперечливі відгуки лікарів, пиво справді відоме декількома корисними властивостями. Але, звісно, якщо вживати його нечасто і у помірній кількості. Цей напій захищає від серцево-судинних захворювань: помірне споживання пива може мати протизапальну дію, значно збільшувати “хороший” холестерин. Крім того, пиво зміцнює кістки, а також містить природні фітоестрогени, корисні для профілактики остеопорозу і ослаблення симптомів менопаузи.
Не так давно вдалося довести, ті, хто п’ють пиво в помірних кількостях, рідше страждають від хвороби Альцгеймера. Знову ж, це відбувається завдяки кремнію, який здатний знизити рівень токсичних металів, які накопичуються в організмі і викликають дегенеративні захворювання. Водночас, пиво покращує пам’ять і концентрацію.
Серед основних компонентів пива – ксантогумол – поліфенол, який міститься в хмелі. Це антиоксидант, який пригнічує і запобігає формуванню ракових клітин, це ніби хіміопрофілактика від деяких видів раку.
Дивіться: 100-літній ювілей. Секрети довголіття
Як повідомляв портал "Знай.ua", в Україні заборонили продаж популярних ліків.