У зоопарку американської Флориди сталась кумедна і, разом з тим, небезпечна пригода. Із вольєра втік слон, який колись жив на ранчо Майкла Джексона Neverland. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на повідомлення зоопарку в Facebook.

У повідомлення сказано, що слон Алі вибрався зі свого вольєра, ворота якого чомусь були замкнені, і дійшов до клітки з жирафами. На свободі Алі залишався приблизно 20 хвилин, після чого співробітникам зоопарку вдалося заманити втікача назад за допомогою їжі.

Відзначено, що ніхто з відвідувачів не постраждав.

Нагадаємо, американські прикордонники знайшли на кордоні з Мексикою в сумці покинуте тигреня, якого залишили люди, які намагалися незаконно в'їхати в США. Коли люди, які хотіли перетнути кордон, почули поблизу патрульних, то бігли назад до Мексики, залишивши кілька місячного тигреня. Тигреня чоловічої статі був всередині чорної сумки без свідомості.

Популярні новини зараз
Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією
Показати ще

Раніше "Знай.uа" писав про те, що було знайдено найбільшу змію на планеті.

Зустріч зі змією такого неймовірного розміру була б останньою для будь-якого створіння на Землі, навіть для слона чи жирафа. Титанбоа виростала до 20 метрів в довжину і важила більше тонни: спробуйте уявити, як полювала ця здорова машина-вбивця.

На щастя, змія-гігант вимерла ще 60 мільйонів років тому. На перших розкопках, де був виявлений скелет титанбоа, вчені спочатку не повірили своїм очам — ніхто уявити не міг, що змії в принципі здатні виростати до таких неймовірних розмірів.

Нижня щелепа титанбоа в чотири рази більше щелепи гігантського пітона. Із смертельної хватки здобичі було вже не вибратися. У теорії, якщо б титанбоа відкрила пащу, людина могла б встати всередині у весь зріст.

З такою вагою переміщатися по суші змії було дуже непросто. Велику частину часу титанбоа проводила під водою, тут же і полювала. Екосистему титабоа ділила з гігантськими крокодилами, палеозаврами і стародавніми черепахами — і всі вони намагалися обходити гіганта як можна далі.

Вважається, що титанбоа вимерла давним-давно. Однак, у світі залишається ще маса зовсім не досліджених місць — в Африці, наприклад, до цих пір живуть змії, розміри яких досягають розмірів величезної колоди.

Раніше, в Аргентині знайшли дивну змію, замість хвоста у якої була друга голова.

Істота має близько десяти сантиметрів в довжину і нагадує змію будовою тіла і характерною зміїною шкірою.