У зоопарку американської Флориди сталась кумедна і, разом з тим, небезпечна пригода. Із вольєра втік слон, який колись жив на ранчо Майкла Джексона Neverland. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на повідомлення зоопарку в Facebook.

У повідомлення сказано, що слон Алі вибрався зі свого вольєра, ворота якого чомусь були замкнені, і дійшов до клітки з жирафами. На свободі Алі залишався приблизно 20 хвилин, після чого співробітникам зоопарку вдалося заманити втікача назад за допомогою їжі.

Відзначено, що ніхто з відвідувачів не постраждав.

Нагадаємо, американські прикордонники знайшли на кордоні з Мексикою в сумці покинуте тигреня, якого залишили люди, які намагалися незаконно в'їхати в США. Коли люди, які хотіли перетнути кордон, почули поблизу патрульних, то бігли назад до Мексики, залишивши кілька місячного тигреня. Тигреня чоловічої статі був всередині чорної сумки без свідомості.

Популярні новини зараз
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Раніше "Знай.uа" писав про те, що було знайдено найбільшу змію на планеті.

Зустріч зі змією такого неймовірного розміру була б останньою для будь-якого створіння на Землі, навіть для слона чи жирафа. Титанбоа виростала до 20 метрів в довжину і важила більше тонни: спробуйте уявити, як полювала ця здорова машина-вбивця.

На щастя, змія-гігант вимерла ще 60 мільйонів років тому. На перших розкопках, де був виявлений скелет титанбоа, вчені спочатку не повірили своїм очам — ніхто уявити не міг, що змії в принципі здатні виростати до таких неймовірних розмірів.

Нижня щелепа титанбоа в чотири рази більше щелепи гігантського пітона. Із смертельної хватки здобичі було вже не вибратися. У теорії, якщо б титанбоа відкрила пащу, людина могла б встати всередині у весь зріст.

З такою вагою переміщатися по суші змії було дуже непросто. Велику частину часу титанбоа проводила під водою, тут же і полювала. Екосистему титабоа ділила з гігантськими крокодилами, палеозаврами і стародавніми черепахами — і всі вони намагалися обходити гіганта як можна далі.

Вважається, що титанбоа вимерла давним-давно. Однак, у світі залишається ще маса зовсім не досліджених місць — в Африці, наприклад, до цих пір живуть змії, розміри яких досягають розмірів величезної колоди.

Раніше, в Аргентині знайшли дивну змію, замість хвоста у якої була друга голова.

Істота має близько десяти сантиметрів в довжину і нагадує змію будовою тіла і характерною зміїною шкірою.