Нова порція санкцій від Америки виявилася настільки потужним ударом для РФ, що найближчим часом ризикують не витримати соціальні сфери, економіка і навіть такий прибутковий раніше газовий бізнес. Аби чітко розуміти, чим загрожують нововведення, розберемо наслідки на детальних прикладах.

Санкції США проти РФ: основні важелі впливу

Зміна системи

В рамках "Акту щодо захисту американської безпеки від агресії Кремля 2018" американська сторона прагне нарешті "дотиснути" агресора на всіх рівнях. Про це свідчать останні заяви з Вашингтону, де від РФ відкрито вимагають повного роззброєння заради уникнення воєн, на кшталт ситуації у Грузії, Україні та Сирії.

Створити в Держдепі спільний з Казначейством орган

Популярні новини зараз
Пропагандист Соловйов знову "ущемився" через країни Балтії: після України обіцяє війну Естонії, Латвії та Литві Масштабне безробіття в Україні: яку роботу можна отримати без досвіду та резюме вже зараз Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Саме він стежитиме за неухильним виконанням санкцій і приймати необхідні оперативні рішення. Назва - Sanctions Office ( "Санкційний відділ").

Банківський пріоритет

Закрити найбільші державні банки РФ - Sberbank, VTB Bank, Gazprombank, Rosselkhozbank, Promsvyazbank, Vnesheconombank - доступ до будь-яких операціях з доларом США і заморозити їх активи. Тим паче, що це буде просто катастрофою для російського бізнесу.

Нафтогазовий фактор

Карати будь-які компанії світу за участь в російських енергетичних проектах вартістю понад $ 250 млн за межами РФ і більш $ 1 млн в самій Росії. (Кінець "Північного Потоку-2"), а також зборонити кредитування і постачання устаткування / технологій російським газовикам і нафтовикам.

Фінансовий вплив

Заборонити американським компаніям, банкам і приватним особам операції з російським державним боргом, що практично повністю відріже Москву від кредитних грошей.

Персональні санкції

Розвідка почне пошуки по всьому світу особистих багатств Володимира Путіна і членів його сім'ї, казначейство зобов'язане уточнити "Кремлівський список" олігархів, генералів і чиновників, які підпадають під санкції. Імплементація закону повинна початися протягом 120 днів з моменту набуття чинності.

Дивіться: Антиросійські санкції: інструмент впливу чи демонстрація безсилля?

Нагадаємо, священики РПЦ зіткнулися з проблемою з отриманням шенгенських віз через консульство Греції.

Як повідомляв Знай.ua, команда юристів Трампа відкинула умови спецпрокурора США Роберта Мюллера за допиту про втручання РФ вибори США.

Також Знай.ua писав, влада США має намір запровадити обмеження на торгівлю із Росією, а згодом остаточно розірвати всі існуючі дипломатичні відносини.