Команда юристів американського президента Дональд Трампа відкинула умови спецпрокурора США Роберта Мюллера за допиту про втручання РФ вибори США.

Юристи команди президента США Дональда Трампа не прийняли умови допиту про вплив РФ на вибори 2016 року, які запропонував спецпрокурор Роберт Мюллер і хочуть провести інтерв'ю з обмеженими можливостями для запитань. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на власні джерела.

Згідно з повідомленням, особистий юрист глави Білого дому Джей Секуло відмовився коментувати зміст запиту на інтерв'ю з американським президентом.

У свою чергу, головний адвокат президента США у цій справі Руді Джуліані сказав, що Білий дім вже надав всі необхідні документи.

Популярні новини зараз
Нова війна, тепер космічна: астрономи розповіли, як НЛО прилетять боротися за воду Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати На ТЦК чекає колапс: терміни поставили в глухий кут Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

"Ми повторюємо те, що говорили кілька місяців. Настав час, коли офіс спецпрокурора Мюллера повинен зробити запит без подальшого зволікання", - зазначив він.

CNN повідомляє, що Джуліані не назвав можливої дати зустрічі, але дав зрозуміти, що вона відбудеться найближчим часом, щоб це не затягувалося до виборів в Конгрес, які відбудуться в листопаді.

"Це має бути завершено до 1 вересня", - сказав адвокат.

Переговори про умови допиту між юристами Трампа та командою спецпрокурора Мюллера тривали вісім місяців.

"Адвокати Трампа безпосередньо не відхилили можливість інтерв'ю, але запропонували у відповідь інтерв'ю у більш вузькому форматі", - сказано в матеріалі NYT.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в мережі оприлюднили текст записки, яку нібито передав президент Росії Володимир Путін лідерові США Дональду Трампу під час зустрічі в Гельсінкі 16 липня.

Нагадаємо, відомо, що колишній партнер Пола Манафорта Рік Гейтс на суді розповів, що за роботу в Україні їм платили через компанії на Кіпрі.

Зазначимо, екс-голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж, президент Росії Володимир Путін дав неофіційні гарантії лідерам Заходу і главі Білого дому Дональду Трампу, що не допустить якихось глобальних масштабних військових операцій на території України.