Довгоочікуваний літній відпочинок іноді може закінчитися справжньою трагедією. Звичайне нанесення татуювання хною обернулося для цієї дівчинки страшним болем і поїздкою в лікарню. Лікарі попереджають батьків про небезпеку і не рекомендують віддавати своє дитя в руки вуличного майстра. Передає Clutch.

На курортах досить популярний бізнес – безліч вуличних майстрів малює татуювання фарбою, яка змиється через деякий час. Така розвага особливо подобається дітям. Батьки часто не знаю, яку небезпеку насправді несе це безневинне бажання і як шкіра дитини відреагує на фарбу.

Відпочинок у заморських країнах для цих дітей і їх батьків запам'ятається надовго. Після нанесення татуювання хною, на руках малюків з'явилися страшні пухирі.

Дана опція курортного відпочинку, крім отриманого "естетичного задоволення" у дитини, несе ще й ризик ось такої місцевої реакції — контактного дерматиту", — пише лікар про одному зі своїх маленьких пацієнтів, постраждалому від нанесення татуювання хною.

Популярні новини зараз
Такої катастрофи українці не бачили 230 років: що відбувається з народжуваністю на фоні війни ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

Хна не здатна викликати таку реакцію, на відміну від того, що входить до складу фарби фенилендиам (PPD) — хімічна речовини, яка змінює колір, коли піддається впливу кисню. Саме ця реакція допомагає фарбі триматися довше. Вчені встановили, що PPD є токсичним для організму людини і може провокувати алергічні реакції — пухирі і опіки на шкірі.

Не наражайте на небезпеку здоров'я вашої дитини! Краще купити йому морозиво, ніж лікувати величезні пухирі після татуювання.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в генах закладено, який у дитини буде колір очей, волосся, рівень інтелекту, ступінь емоційності, але, крім всього, в його генетичному коді закладені і захворювання. Іноді – це результат збою в роботі генів, іноді досить закономірний.

Найбільш поширені генетичні хвороби:

• дальтонізм;

• розщеплення хребта;

• синдром Клайнфельтера (ендокринні порушення, які можуть стати причиною чоловічого безпліддя);

• синдром Тернера (хвороба, яка призводить до статевого інфантилізму);

• фенілкетонурія (порушення метаболізму амінокислот);

Спадкові психічні захворювання

Крім вищеназваних захворювань вчені також говорять про захворюваннях психіки, в яких винні генетичні збої. Наприклад, це шизофренія, біполярні розлади, депресія — 50 на 50 визначаються поганими генами і зовнішніми факторами (травмами, отруєннями, супутніми захворюваннями).