У підземному містечку Кубер-Педі, що в Австралії, люди вже кілька десятиліть живуть під землею, і це зовсім не сценарій чергового фантастичного блокбастеру.

Переживши глобальний катаклізм по одному з апокаліптичних сценаріїв, в більшості випадків, в поданні фантастів, Земля стане непридатною для життя. Уцілілим після катастрофи людям не залишиться нічого, крім як шукати собі нову оселю. Рятуючись від згубних наслідків катаклізму, жителі Землі будуть перебиратися під землю, вибудовуючи під поверхнею цілі міста і держави.

В австралійському містечку Кубер-Педі ніколи не було ні витоку радіації, ні військових дій, ні битви з роботами, що вийшли з-під контролю. Але незважаючи на відсутність масштабної загрози ззовні, майже 2000 чоловік кілька десятиліть тому пішли під землю. Представники ЗМІ з'ясували, що змусило місцевих жителів сховатися під землею і побудувати там єдине в своєму роді підземне місто.

Місце відоме як Світова столиця опалів. У цьому невеликому містечку в центральній частині австралійського штату Південна Австралія зосереджено близько 30% загальносвітових запасів. Перший благородний опал в Кубер-Педі знайшли в 1915 році, і, як це зазвичай буває, навколо родовища почав розростатися місто.

Популярні новини зараз

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Показати ще

Ландшафти і унікальні, природні декорації Кубер-Педі користуються великою популярністю у представників кіноіндустрії. Тут знімали такі фільми, як «Божевільний Макс 3: Під куполом грому», «Пригоди Прісцилли, королеви пустелі» і «Чорна діра». Крім того, місто стало популярним місцем паломництва туристів. Щорічно Кубер-Педі відвідують кілька тисяч чоловік.

Раніше «Знай.uа» писав про те, як нещодавно жителі Сиктивкара, Емве, Ухти та інших районів республіки Комі могли спостерігати в небі дивне світіння. Багато очевидців вирішили, що вони бачать корабель прибульців, тому почали активно розповідати про це на просторах соціальних мереж.

Як виявилося, згадана "медуза" виявилася ракетою-носієм "Рокот", запущеної з Плесецка. Запуск відбувся 25 квітня в районі 21 години за московським часом. Світіння в небі пояснюється саме пуском ракети, але ніяк не прибульцями або НЛО.