Президента Італії Серджо Маттарелла атакували російські тролі через кілька годин після того, як він відмовився призначати євроскептика Паоло Савона міністром фінансів

Про це повідомляє ANSA.

Масована атака в соцмережах була здійснена ще 28 травня.

"О 02:00 в Twitter спостерігалася аномальна активність, коли протягом декількох хвилин були зроблені записи проти Маттарелла з понад 400 профілів. Зазначено, що сліди всіх цих профілів ведуть до одного джерела - російської "фабрики тролів". В постах президента Маттарелла, часто в вульгарною формі, закликали піти у відставку ", - пише видання.

Популярні новини зараз
Унітаз буде як новий: секретний лайфхак досвідчених господарок Були гроші і не стало: банкомати ПриватБанку дивують "фокусами" при знятті готівки Тариф 7,96 грн/куб діятиме не для всіх: кому доведеться платити більше Це вже законно: співробітникам ТЦК дозволили робити це під час вручення повістки
Показати ще

Однак, те, що атака дійсно була причепна до російської "фабриці тролів" встановити неможливо. Але, частина з профілів вже з'являлася в розслідування американського спецпрокурора Роберта Мюллера щодо російського втручання у вибори в США.

Раніше повідомлялося, що екс-співробітник петербурзької компанії "Інтернет-дослідження", відомої як "фабрика тролів", розповів про особливості роботи, де з сотнями інших працівників клепав фейкові коментарі до новин, і як провалив тест при спробі потрапити в департамент роботи з Facebook.

Як пише The Washington Post, 43-річний житель селища під Санкт-Петербургом Марат Міндіяров коли опинився на "фабриці тролів" відчував себе героєм Джорджа Оруелла "1984" - "місця, де ви змушені говорити, що біле - це чорне, а чорне - це біле ".

"Ваше перше відчуття, коли ви опинилися там, було те, що ви були на якомусь заводі, який перетворив брехню, брехню на конвеєр. Обсяги були колосальними - там була величезна кількість людей, від 300 до 400, і всі вони писали абсолютну неправду. Це було як в світі Оруелла ", - сказав Міндіяров.

Серед його основних завдань на новій посаді було написання коментарів під новинами. Коментарі не були його думками, він не мав права на це, а писав лише те, що наказали.

"Коли я був там, були санкції, введені Євросоюзом і Сполученими Штатами у відповідь на втручання Росії в Україну, і рубль почав падати", - каже чоловік.

Марат писав все навпаки: "наскільки сильними нас зроблять санкції", "прекрасне життя", "наскільки прекрасно те, що зміцнюється рубль" і т.д.

За 12 годин роботи співробітник повинен написати 135 коментарів по 200 знаків. Він отримував 40 тисяч рублів.

Нагадаємо, пропагандисти Кремля створюють фейкові сторінки кримських татар, які нібито виступають на підтримку Росії в соцмережах.

Як повідомляв Знай.ua, копії реальних матеріалів в Facebook, які публікувала проплачена "фабрика тролів", оприлюднили конгресмени-демократи Комітету з розвідки Палати представників США.

Також Знай.ua писав, про причетність російської сторони до отримання несанкціонованого доступу до комп'ютерних систем, які безпосередньо пов'язані з енергетичними мережами і іншою інфраструктурою США відкрито заговорили представники адміністрації Дональда Трампа.