У російських ефірах частенько звучать промови неправдоподібні, а іноді і відверто безглузді, і до цього встиг звикнути весь світ. Про споконвічні традиції і цінності на противагу європейським з екранів віщають так, що вуха в трубочку згортаються. Слухаєш і дивуєшся, як же далеко може зайти людський ідіотизм. До речі про нього.

В ефірі, напевно, найвитонченішого пропагандистського телеканалу "Росія" в одному з ток-шоу виступила скандальна Ірина Бергсет - координатор руху "Русские матери".От вона-то знає, де таїться справжня небезпека для патріотів: це все європейський вплив. Щоправда, освічена Бергсет називає його не демократією, а трохи інакше:

"Вперше речі названо своїми іменами. Ми бачили радикальний гомосексуалізм (!). Це гоморадикали! Справа в тому, що на сьогоднішній день ми зіткнулися з тим, що світ за межами, на захід від Росії, побудував гомоцивілізацію. Дивіться, що таке "агресивний гомосексуалізм"? Це коли людей кидають до в'язниці лише за те, що він чоловік або жінка", - на повному серйозі заявляє вона.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розповіла про важливі зміни в житті: "Більше не хочу думати про втрату"

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще


Ви повинні розуміти, що ми всі (росіяни, - ред.) - інакомислячі для того світу. Мало того, нам в Ірландії вже приписано діагноз, що у всіх чоловіків і жінок, що сидять в цьому залі, розлад гомосексуальної ідентифікації. А ми народ! Ми, прості російські матері, вимагаємо повернути діагноз і зупинити цей радикальний екстремізм".В черговий раз Бергсет поскаржилася на те, що безжальний норвезький уряд (тут дама жила декілька років і народила сина від іноземця) відібрав у неї дитину. Про психіатричний діагноз чомусь мовчить.

"У мене ці гоморадикали відібрали сина без права листування за те, що я звичайна жінка, і віддали його гомосексуалістам. І у нас, 35 країн, дітей віддають гомосексуалістам для чого? Це інфантофілія. Дітей привчають до розбещення з народження". Здавалося б, справжню загрозу для життя представляє економічна ситуація, дихаюча на ладан, проблеми з працевлаштуванням, соціальним забезпеченням і багато іншого. А ні, знову Європа.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як російські пропагандисти віджигають у "ненависній" Європі.


Гоморадикалы отобрали моего сына

Наконец-то стала известна причина всех бед в России

Posted by Эхо Москвы on Friday, 26 January 2018