В одному з міст Росії було винесено рішення про визнання іноземним агентом регіональної громадської організації хворих на цукровий діабет. При цьому їй було призначено штраф у розмірі 300 тисяч рублів.

Фрунзенський районний суд Саратова напередодні виніс своє суворе рішення. В ході засідання були представлені результати експертизи, яка була проведена в Саратовської державної юридичної академії. Саме вона і стала вирішальною у цій справі.

Експерти визначили, що організація намагалася впливати на діяльність органів влади "в тому числі з використанням сучасних інформаційних технологій, негативних думок, компрометуючих матеріалів щодо окремих осіб".

Організація хворих на цукровий діабет відмовилася реєструватися в якості іноземного агента і за це суддя призначила їй штраф у розмірі 300 тисяч рублів. Його потрібно буде сплатити у 60-денний термін.

Популярні новини зараз

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

Приводом для перевірки організації стала скарга студента Саратовського державного медичного університету Микити Смирнова, яку він направив у прокуратуру. Він заявляв, що "в інтернеті читав, що ця організація існує на фінанси іноземних компаній, вже не пам'ятаю якихось". Після розголосу в ЗМІ хлопець відкликав скаргу, але перевірка все одно продовжилася.

Прокуратурі вдалося з'ясувати, що за три роки організація отримала понад 645 тисяч рублів від філій іноземних фармацевтичних компаній. У матеріалах прокурорської перевірки зазначалося, що організація передавала "інформацію закордонним партнерам про так званих "больових точках" регіону...яка може використовуватися для інспірації протестних настроїв у суспільстві.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" "сови", тобто люди, які люблять лягати спати пізно і насилу витягують себе з ліжка вранці, мають більш високий ризик померти раніше, ніж "жайворонки" – люди, наступні більш природному ритму життя і віддають перевагу рано лягати спати і вставати разом з сонцем.