Голова регіонального уряду одного з найбагатших регіонів Італії Роберто Мароні пильно стежить за розвитком ситуації в Каталонії, яка вимагає незалежності від Іспанії.

Про це розповідає ZN,UA.

У неділю, 22 жовтня, представники Ломбардії проведуть свій референдум з вимогою автономії від Риму. Крім того, голосування відбудеться і в північно-східному регіоні Венето.

Як повідомляється, обидва регіону знаходяться під владою антиімміграційної партії "Північна Ліга", співзасновником якої був Мароні.

"Події в Каталонії сигналізують про кінець іспанської єдності. Це кінець Іспанії", - пояснює Мароні.

Популярні новини зараз

Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

Після того, як партія стала однією з головних сил у Римі, іронічність їх позиції почала ставати більш очевидною. Як з'ясувалося, вони домагаються збільшення впливу на національну політичну систему.

Під час голосування виборцям зададуть обережні питання про бажання більшої "автономії" без загрози "національної єдності". На відміну від Каталонії, Конституційний суд Італії підтримав референдуми в Венето і Ломбардії.

Дивіться сюжет про Каталонію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", російський президент Володимир Путін порівняв приклади Каталонії, Криму та Косово.