Америка поки що програє практично у всіх торговельних угодах, чим вже встигли скористатися опоненти, аби повернути промахи країни на свою користь.

Про це у своєму Twitter написав президент США Дональд Трамп:

"Ми програємо майже у всіх торгових угодах. Наші друзі та вороги вже багато років користуються перевагами за рахунок США. Наша сталева і алюмінієва промисловість мертва. Даруйте, прийшов час для змін!", - зазначив він.

Відомо, що на початку поточного місяця Трамп відкрито заявив про введення з боку офіційного Вашингтону мита в розмірі 25% і на алюміній за ставкою 10%.

Популярні новини зараз
"Продам місце в черзі": чоловіки штурмують ТЦК, воєнкоми не справляються Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"
Показати ще

Тривалий час металургія булла визначною ланкою індустріальної потужності США, особливо що стосується машинобудування та залізничного будівництва. Фактичні ускладнення та так звана "епоха застою" почалася після зниження найважливіших кількісних показників, однак раніше це не так суттєво впливало на господарський комплекс, як зараз.

Далося взнаки зменшення матеріаломісткості виробництва, виснаження найбільш багатих вітчизняних родовищ залізної руди: потрібна була реформа цілої галузі та збільшення імпорту сталі (свого часу він складав до 30-35 мільйонів тонн на рік), а США займали перше місце у світі. Значною мірою вдавалося компенсувати ресурси поставками з країн ЄС, Канади, Японії, Мексики, Росії.Так як остання – під санкціями, один ринок скасовано.

Також характерна особливість США – формування великих металургійних районів, які виробляють 10-20 мільйонів тонн сталі на рік, а іноді і більше. У географічному плані вони представляють всі відомі типи орієнтації чорної металургії.

Дивіться: використання дешевої енергії в американській металургії

Як повідомляв портал "Знай.ua", Трамп підписав указ, який на рік продовжує дію санкцій, введених відносно Росії. Стверджується, що обмежувальні заходи уряду США від 6 березня, 16 березня, 20 березня, а також 19 грудня 2014 року введені у зв'язку з ситуацією на південному сході України. Сара Сандерс офіційний представник Білого дому 28 лютого заявила, що адміністрація США планує продовжити існуючу політику щодо Росії. Аналогічно вчинив і Європейський Союз, продовживши 21 грудня 2017 санкції проти РФ на півроку.