Під час передвиборчого мітингу за участю президента Зімбабве Еммерсона Мнангагви в суботу, 23 червня, стався вибух. У результаті інциденту винуватець заходу не постраждав.

Як повідомляє Reuters, в результаті події незначні поранення отримали два віце-президента і один з міністрів Зімбабве, а також охоронці.

"Інцидент стався в місті Булавайо, де президент виступав на мітингу. Зараз цим займається поліція, але сам президент перебуває в безпеці. У нас ще немає інформації, що саме сталося, але наскільки ми розуміємо, деякі люди постраждали, так як це сталося поруч з ВІП-тентом ", - цитує агентство представника уряду Зімбабве.

На фото, опублікованих в місцевих медіа, видно, що поранення отримали кілька людей.

Популярні новини зараз
Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними В українців залишилося кілька годин: дзеркальна дата 24.04.2024 допоможе вам виконати бажане, правила Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Вибори в Зімбабве повинні відбутися 30 липня. На пост президента претендують три кандидати: Еммерсон Мнангагва, виконуючий обов'язки глави країни після відставки його попередника Роберта Мугабе, глава опозиційної партії MDC-T Нельсон Чаміза і глава Коаліції демократів Елтон Мангома. Соціологи прогнозують, що жоден з політиків не зможе перемогти в першому турі.

Булавайо - друге за величиною місто в Зімбабве, він традиційно підтримує опозицію. Правляча партія ZANU-PF, яку представляє Мнангагва, не перемагала тут з 2000 року.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що до лідерів соціологічних опитувань щодо майбутніх президентських виборів в України віднесли чинного президента Петра Порошенка і лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко.

Про це в коментарі "Апострофу" заявив американський політолог Джейсон Смарт:

"Якщо нас запитати:" Який телефон хочеш? ", Ми відповімо: Samsung або iPhone. Тому що це найбільш відомі бренди. Але є багато інших варіантів - китайських, японських і американських телефонів. Те ж саме і на виборах. Коли буде велика реклама , велика кампанія - тоді буде більш коректна соціологія. Тому я б не поспішав говорити, що вибір обмежений Порошенко і Тимошенко. В Україні я не беруся говорити, хто буде наступним президентом ", - уточнив політолог.

На його думку, основна проблема у зміні політичної еліти – це не тільки завдання України. Такі реформи стоять на черзі і в інших державах.