Понад мільйон рупій – ось така сума стала обідом для ненажерливих гризунів, які пробралися до банкомату в одному з міст Індії та погризли половину купюр, які знаходились в наявності.

Про це повідомляє India Today.

Інцидент стався в місті Тінсукії, штат Ассам. Судячи за повідомленнями місцевої преси, банкомат, що належить Державному банку Індії, перестав працювати 20 травня. Через кілька тижнів, 11 червня, співробітники вирішили відкрити і перевірити апарат зсередини. Виявилося, що велика кількість грошей було знищено мишами.

Всього в банкоматі містилося 2 мільйони 948 тисяч рупій (понад 1,1 мільйона гривень). Тварини погризли банкноти загальною вартістю 1 мільйон 238 тисяч рупій (понад 450 тисяч гривень).

Апарат був наповнений в основному банкнотами номіналом 500 і 2000 рупій.

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

Як можна роздивитися на знімках, що з'явилися в мережі, гризуни не просто погризли купюри, вони перетворили їх на тирсу. Ці банкноти більше не підлягають відновленню.

Наразі цим незвичайним інцидентом займається поліція штату. Всі подробиці з'ясовуються.

Фальшиві "Шевченко" та "Сковорода" заповнили гаманці українців

Українців попереджають, що найбільший ризик зустріти фальшивомонетників на ринках та масових заходах, тому не варто довіряти випадковим "обмінникам". Статистика передає, що нині в Україні на мільйон справжніх купюр припадає три з половиною штуки фальшивих. Якщо в 2017 році на 1 мільйон справжніх купюр доводилося три з половиною підроблених, то в 2016 році їх було навіть менше трьох.

Якщо порівнювати Україну з країнами ЄС, це несуттєвий показник. Адже, в країнах європейського союзу на мільйон банкнот припадає 33 фальшивих.

Дивіться: Банкомат також можна обманути

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", ПриватБанк запустив нову функцію, завдяки якій користувачі зможуть змінювати власний пін-код до картки у разі підозри шахрайства. Відтепер кожен клієнт банку має можливість при підозрі, що шахраї могли заволодіти пін-кодом їх карти, можуть не блокувати свої карти і займатися оформленням нових, а змінити пін-код в режимі онлайн. Раніше в подібних випадках банк просто блокував картку.