Терапевти в Шотландії пацієнтам з хронічними захворюваннями почали прописувати прогулянки, медитацію і спостереження за птахами (бердвотчинг). Про це повідомляє The Guardians.

При цьому "рецепт на прогулянку" зможуть отримати пацієнти з психічними та серцево-судинними захворюваннями, діабетом та хронічним стресом. Пацієнтам будуть видавати брошури з рекомендованими маршрутами, назвами птахів і рослин, а також тварин, яких можна зустріти в їх місцевості.

Автором цієї ініціативи виступила доктор Хлої Еванс. Відзначається, що прогулянки на природі не є заміною класичному лікуванню, а лише доповнення до нього, як правильне харчування і фізичні навантаження.

При цьому найближчим часом прописувати бердвотчинг зможуть лікарі з десяти клінік Шотландських островів.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович закликав українців не шукати у кожному слові ОПУ зраду: "Мізків не вистачає" Володимир Дантес після розлучення з Дорофєєвою вперше показав жінку на своїй кухні Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва
Показати ще

Раніше повідомлялося, що альпака - родичі верблюдів, що живуть у високогірних районах Південної Америки, - славляться на весь світ своєю неймовірно м'якою і теплою шерстю.

Але, як виявилося, у цих тварин є й інша особливість, свого роду суперсила, яка набагато більш цінна для сучасних людей.

Основне призначення альпаки криється в густому і м'якому хутрі, але тварина змогла здивувати не тільки цим. Група фахівцем під керівництвом Ернеста Геральта знайшли особливі наночастинки, здатні боротися з раком. Секрет криється в успішному протистоянні імунітету тварини підвищеного білку епідермального фактора росту (ЕФР).

Саме він провокує виникнення і зростання ракових клітин.

Нагадаємо, медики встановили психологічну причину безпліддя. Проблеми на роботі і в житті призводять до бездітної старості.

Як повідомляв "Знай. ua", милі і пухнасті тварини вилікують людство від раку.

"Знай. ua" писав, що пересадка кісткового мозку врятує людей з психічними розладами.