Багато батьків вважають, що новонароджені повинні спати всю ніч безперервно.

Дослідницька група університету Макджилл вирішила вивчити, як сон впливає на показники здоров'я малюків, повідомляє Science Daily.

З'ясувалося, що переривчастий сон у немовлят не призводить до розвитку психомоторних порушень або психологічних розладів.

Дослідники також не виявили ніякої кореляції між новонародженими, які прокидаються в нічний час, і виникненням постнатальной депресії у їх матерів.

Популярні новини зараз
На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень Виїхав з людиною з інвалідністю, а повернувся сам: що загрожує чоловікам на кордоні
Показати ще

Вчені проаналізували набір даних, отриманих з акушерських клінік в Монреалі, Квебеку і Гамільтоні, Онтаріо.

Зокрема, медики вивчили вплив шести- семи- восьмигодинного сну на 388 немовлят і 369 шестирічних дітей.

З'ясувалося, що 38 % здорових дітей періодично прокидаються протягом шести годин сну, а ще 58 % протягом восьмигодинного сну.

Більш того, цей же показник для немовлят віку восьминадцати місяців становив: 28 % і 43 % відповідно.

Слід зазначити, що дослідники виявили різницю між типами сну у хлопчиків і дівчаток. У віці шести місяців дівчатка зазвичай сплять міцніше хлопчиків (48% проти 39%).

Також вони виявили, що діти, які прокидалися протягом шести або восьми годин сну, частіше проходили сеанс грудного вигодовування.

Ранiше міжнародна група британських і американських вчених з Королівського коледжу в Лондоні провела серію досліджень, у результаті яких зуміла з'ясувати, що здатне поліпшити неспокійний сон дитини у віці до півроку.

Вчені розповіли, що перша тверда їжа позитивно впливає на загальний стан малюка. Грудного молока в якийсь момент стає недостатньо, і додавання в раціон твердих продуктів позитивно позначиться на загальному самопочутті дитини. Малюк буде швидше насититися, а значить і міцніше спати.

Нагадаємо, у смеха малюків більше спільного зі сміхом шимпанзе, ніж зі сміхом дорослої людини.

Як повідомляв портал "Знай.uа" ляпаси та інші види тілесного покарання можуть завдати серйозної шкоди психологічному благополуччю дитини.

Також "Знай.uа" писав, що агресивна поведінка дітей може бути пов'язано з короткими списами певних мозкових хвиль.