Американські інженери винайшли фільтри, які вставляються в ніс і захищають організм від забрудненого повітря.

Фільтри для носа О2 поміщаються в ніздрі і блокують попадання в легені 90 % великих частинок забруднення і 70 % дрібних частинок, повідомляє Daily Mail.

Як заявляють виробники, О2 створюють більш безпечну і очищену повітряну зону з захистом від забруднення повітря, алергенів, бактерій і так далі. Аксесуар коштує близько 13 доларів.

Кожен фільтр можна носити 12 годин, а також використовувати на вибір електростатичні фільтри для захоплення частинок повітря.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Показати ще

Слід зазначити, що на відміну від масок для обличчя, носовий фільтр не зупиняє забруднюючі речовини, що проникають у легені через рот.

Забруднення повітря викликає все більше занепокоєння у жителів міст, і ряд недавніх досліджень показав вражаючі ефекти, які надають забруднюючі речовини на наше здоров'я.

Дослідження, проведене Інститутом енергетичної політики Чиказького університету (EPIC), встановило, що забруднення забирає близько 1,8 року життя у людей по всьому світу.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) десять років тому випустила стандарти, які містять допустимий рівень забруднення повітря.

Але, на жаль, більшість стран з низьким, середнім доходом і половина з високим доходом мають погану екологію.

Наслідки забруднення найбільш руйнівні у переповнених містах густонаселених країн — Індії та Китаї.

Дослідники вважають, що їхній винахід допоможе подолати наслідки кризи забруднення, яка вражає сучасні міста і вбиває близько дев'яти мільйонів чоловік в рік в усьому світі.

Нагадаємо, дослідники з Університету Індіани виявили високі рівні раніше невідомого забруднюючої речовини.

Як повідомляв портал "Знай.uа" медики виявили закономірність між віддаленою роботою та розвитком безсоння.

Також "Знай.uа" писав, що життя поблизу галасливих доріг збільшує ризик виникнення депресії на дві третини.