Для того, щоб очистити свої списки від "неугодних" і не дозволити їм пройти в Раду, депутати, в порушення регламенту, протянгули скандальний закон №3700, який вже приніс свої перші плоди.

Вищевказаний документ, який згодом назвали законом про "партійну диктатуру", дозволяє партіям за рішенням з'їзду виключати кандидатів зі свого виборчого списку навіть після виборів.

Закон для партій вигідний зі всіх сторін - він дозволяє одночасно "зливати" тих, хто провинився і ставити на їхнє місце зручних керівництву політсил людей.

Читайте також: Фірсов: нардепи - кріпосні для олігархів

"Якщо мінімум два нардепи з фракції БПП підуть працювати в новий уряд, до Ради зайде кума президента Оксана Білозір", - вважає один з нардепів від БПП, розповідає видання "Сегодня".

Популярні новини зараз
ТЦК перевищують повноваження: чи можна знімати на камеру Головна ціль п'ятниці – не загнати себе: гороскоп на 29 листопада для всіх знаків Зодіаку Перевірки ТЦК на вулиці: чи законна вимога показати телефон "Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Показати ще

Партією, яка перша застосувала новий закон стала "Самопоміч", виключивши зі свого списку 11 осіб, очистила ряди від партійців "Волі". Слідом за нею законом скористався БПП, позбувшись 13 осіб на закритому з'їзді.

Зокрема, Блок Петра Порошенка викинув зі списків "людей Коломойського" і декількох "ударівці", розповідає видання.

Читайте також: Томенко подав до суду через мандатну справу

Керівництво партій заявляє, що виключені кандидати були "зрадниками", перебіжчиками, і не хотіли займатися партійним будівництвом. Жертви закону №3700, яких виключили, розповідають, що чистка партійних рядів - розправа над "неугодними".

Як відомо, цей закон розкритикували в Парламентській асамблеї Ради Європи. Депутати, засумнівався в законності нововведення, звернулися до Конституційного суду, що, втім, ніяк не вплинуло на ситуацію - закон працює.