Американська авіакомпанія United Airlines, що прославилася "професіоналізмом" своїх працівників, потрапила в черговий скандал.

Гігантський кролик Саймон, якого повинні були доставити з Лондона в Чикаго, помер в багажному відсіку. Смерть тварини спровокувала величезний скандал: вихованця везли спеціально для відомої особистості, ім'я якого не розкрили. Про це повідомляє ВВС.

Власниця 90-сантиметрового кроля Аннет Едвардс розповіла в інтерв'ю виданню: "Саймон пройшов ветеринарний огляд за три години до польоту, він був у відмінній формі". Також вона додала, що займається доставкою рідкісних тварин вже не один рік, але з подібним стикається вперше.

За останній місяць це вже третій скандал, в центрі якого опиняється United Airlines: 10 числа компанія прославилася на весь світ через інцидент з побиттям пасажира. 15 квітня чоловіка, який обідав на борту літака, вжалив отруйний скорпіон. Уже через день після інциденту працівники United Airlines зняли з рейсу пару молодят, які намагалися полетіти у весільну подорож.

Портал "Знай.ua" писав про те, що скандалом з побиттям пацієнта займеться Конгрес Сполучених Штатів.

Популярні новини зараз

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У родині Фреймут сталося диво: знову вагітна

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

"Найоголеніші" образи Тіни Кароль, від яких чоловіки божеволіють: не сховала нічого

Показати ще