Палестинський рух ХАМАС очолив Ісмаїл Ханія.

Як повідомляє Reuters, минулий лідер руху Халед Мешаль пішов з даної посади через закінчення терміну. На даний момент Мешаль знаходиться в Катарі. Ханія займав пост палестинського прем'єр-міністра. У 2006 році він сформував уряд, куди увійшли майже тільки представники ХАМАС.

Вказується, що група Ханія утримує хороші позиції в секторі Гази. Тут ХАМАС конкурує з партією ФАТХ. Сам новий лідер руху виходець з Гази.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Дональд Трамп готує нову ініціативу щодо відновлення дипломатичного процесу на Близькому Сході. Зокрема він збирається офіційно оголосити про підтримку Штатами принципу врегулювання на основі створення Палестинської держави і проголосити визнання Америкою об'єднаного Єрусалиму столицею Ізраїлю.

При цьому переносити посольство в Ізраїль США поки не планують.

Популярні новини зараз
Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн Україну накриє мокрим снігом: синоптикиня розповіла про швидке похолодання до -12, коли готувати шапки Непридатних будуть мобілізовувати: ВЛК скасовують статуси ухилянтам, ТЦК вже чекає Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще