Більшість українських політиків перебувають в опозиції, тому що це дає їм право знімати із себе відповідальність за життя держави.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив політолог Сергій Таран.

Втім, за словами експерта, діяльність опозиції в парламенті така ж важлива, як і діяльність більшості, оскільки саме опозиція має пропонувати альтернативні законопроекти. Проте в Україні в опозиції бути модно.

Як зазначив Таран, головна відмінність України від Росії полягає у тому, що там люблять тих, хто у владі. В Україні ж навпаки – люди люблять опозиціонерів. Тому їх у країні дуже багато.

"У парламенті свого часу я нарахував вісім опозицій: є опозиція всередині більшості, є з одного боку, є – з іншого, є позафракційні опозиціонери, є позапарламентські опозиціонери. І це окрім громадських активістів", – розповів політолог.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть не дочекатися грошей: ПФУ попередив про затримки Більше не вимагатимуть військово-обліковий документ: деяким чоловікам значно спростили життя Пенсіонерів заженуть у злидні: встановили недосяжні умови для гідної пенсії Пенсіонери звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки
Показати ще

Він упевнений, що навіть влада насилу відшукує політиків (серед провладних депутатів), які готові брати відповідальність та не мають жодної протилежної думки щодо подій у країні.

"Тому в опозиції практично кожен. Тому що всі, хто не в опозиції, фактично беруть на себе відповідальність. А відповідальність – це найбільший дефіцит в українській політиці", – підсумував експерт.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, українці хочуть звільнити усіх народних депутатів.