У четвер, 3 жовтня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні і в цілому законопроект про концесії. 257 нардепів проголосували за законопроект № 1046.

Відповідно до прийнятого закону, держава відтепер має право зобов'язати приватний сектор виконувати інвестиційні, соціальні, екологічні та інші норми на весь період концесії. При цьому, у державній власності зберігається як існуюче, так і новостворене майно.

Засідання Верховної Ради

"Водночас, державний бюджет отримуватиме частку доходів від діяльності приватного інвестора у вигляді концесійних платежів". йдеться у пояснювальній записці до документа

Прийнятий закон дасть змогу державі залучати інвестиції для оновлення та підвищення ефективності використання інфраструктурних об’єктів.

Популярні новини зараз
Колишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг Гороскоп на 16 лютого для всіх знаків: Раки – виспіться, Тельці – вам терміново потрібен дзен Українцям платитимуть подвійні пенсії: чиї гаманці стануть удвічі товщі Навіщо переплачувати? Українцям підказали, як обрати найдешевший тариф для телефону з кнопками
Показати ще

Державно-приватне партнерство передбачає залучення радників та незалежних експертів, у договорі передбачається можливість заміни концесіонера.

Верховна Рада України

За словами народного депутата від "Слуги народу" Роксолани Підласа, хоча в Україні наразі працює близько 150 договорів про концесію, вони не є успішними. У той же час, у ЄС механізм державно-приватного партнерства дозволив реалізувати 1800 проектів на суму понад 300 млрд євро.

Нагадаємо, озвучено головні теми зустрічі Зеленського з Трампом.

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленського проінструктували перед зустріччю з Трампом.

Також Знай.ua писав, держсекретар США Майк Помпео заявив, що Білий дім не має наміру публікувати стенограму розмови Зеленського з Трампом.