Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко далеко не всі карти відкриває перед своїм ймовірним електоратом. Як виявилося, їй, як і будь-якому політику у стінах ВР, можна влаштувати так званий "народний детектор брехні", але його результати, на жаль, приголомшливі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗвернення до голови БЮТ
Таку думку на своїй сторінці у Facebook нещодавно висловив активіст Зиновій Гузар:
"Хочу написати злий пост на Йулю Володимирівну! Зранку сидить ота екс-прем’єрка і вливає лохторату наступне: “В 2013 році на медицину з бюджету виділялося 7 млрд доларів, а в цьому році скоротили вдвічі, вже 3 млрд… Це знущання з народу…” і далі бла-бла в її манері про злочинну владу) Так, лохторат може підете в Гугл, перевірите слова пані Йулі???", – написав він.
Тимошенко і бюджет
За словами Гузара, насправді в 2013 році на медицину було виділено 9, 042 млрд гривень (по курсу 8,2 це становить 1,103 млрд $); в 2018 році на медицину виділено 112,5 млрд гривень (по курсу 26 становить 4,327 млрд $).
"Відчуваєте розмір брехні??? А так да, хом’ячки, вірте і надалі…", - додав він.
Як відомо, Юлію Тимошенко викрили у брехні з приводу закупівлі ліків для простих українців. Про це повідомив керівник громадської організації “Пацієнти України”, глава правління Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ, Дмитро Шерембей, повідомляє Politeka.
"Юліє Володимирівно Тимошенко, досить брехати. Звертаюся до вас як керівник найбільшої пацієнтська організації в цій країні. Досить говорити на біле чорне і брехати про міжнародні закупівлі, як ви вчора це зробили на погоджувальній раді Верховної Ради", – написав Шерембей.
Дивіться: Юлія Тимошенко і проблематика "вставання з колін на коліна"
Як повідомляв портал "Знай.ua", у списку країн світу, де громадяни витрачають більшу частину свого заробітку на продукти харчування, Україна посіла третє місце. У дослідженні наголошується, що в 2016 році українці витратили 38% від усіх доходів на продукти і 8,1% на алкоголь і сигарети. Таким чином, загальні витрати становили 46,1%. Наприклад, у сусідній Польщі на харчування витрачають 16,5% і 6,2% на алкоголь і сигарети. Останнє місце за дослідженнями в Нігерії, громадяни якої на все це витрачають майже 60%.