Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману, Міністру фінансів України Олександру Данилюку, Голові Комітету ВР з питань податкової і митної політики Ніні Южаніній, Голові Комітету ВР з питань бюджету Андрію Павелко, Голові Комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва Віктору Галасюку, а також всім головам парламентських фракцій і ряду народних депутатів України передали проект ліберального Податкового Кодексу, розробленого Асоціацією платників податків України.

Про це повідомив Президент АППУ Грігол Катамадзе на черговому з'їзді Асоціації.

«Ми передали проект на розгляд виконавчої та законодавчої влади, і тепер м'яч на їхньому боці. Якщо його приймуть, через три роки частка малого та середнього бізнесу у ВВП України буде більше 50%, в той час як сьогодні вона становить 10-15%. Всі успішні країни спираються на малий і середній бізнес, тільки Україна спирається на великий. Залишилося вже 6 місяців до початку нового фінансового року, і держава повинна зробити крок назустріч бізнесу, щоб повернути до себе довіру», - зазначив Катамадзе.

На цьому ж з'їзді Грігол Катамадзе був переобраний Президентом Асоціації на наступні два роки. Також були обрані 9 віце-президентів АППУ і затверджена стратегія розвитку Асоціації до 2020 року. До керівного складу поряд з представниками бізнесу увійшли народні депутати України Андрій Антонищак, Сергій Шахов і Анатолій Матвієнко.

Крім того, на з'їзді був підписаний Меморандум між Асоціацією платників податків України та Державною фіскальною службою України. В рамках угоди АППУ зокрема буде здійснювати експертизу проектів регуляторних актів ДФС і надавати фіскальній службі свої пропозиції.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

В.о. Голови ДФС України Мирослав Продан повідомив делегатам з'їзду і бізнесменам, що з 1 липня 2017 року запрацюють система електронного управління ризиками та система електронного повернення ПДВ, що «поставить жирну крапку в питанні одного з найбільш корупційних податків, унеможлививши контакт між чиновником і платником податків».