Наприкінці лютого цього року український уряд подав звітність за минулий рік. Показники не потішили не лише експертів, а й суспільство – поки що ключові реформи "заморожені", починаючи від освітньої до пенсійної.

Подейкували, що час чинних парламентарів поступово збігає. Ймовірно, саме тому "прояснити ситуацію" вирішив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Він відкрито заявив, що нібито відставка його не лякає, і готовий прозвітувати про роботу Кабміну перед парламентом у будь-який момент.

"Якщо хтось хоче використовувати звіт уряду, який ми подали 15 лютого, проти нас, то він не повинен ховатися за маскою якогось там комбінатора, а вийти і сказати, що я, такий-то, вважаю, що ви повинні підняти питання про відставку уряду, якщо такий у когось є. Будь ласка, я готовий сьогодні відповісти і на це", - прокоментував Гройсман.

Популярні новини зараз
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

За його словами, про відставку уряду взагалі поки не йдеться, натякаючи на позицію "Народного фронту" та "БПП":

"Якщо у когось є, то виходьте і заявляйте - я буду готовий дати відповідь. І нехай мене всі почують: якщо хтось вважає, що такими методами на мене можна тиснути, то такі люди сильно помиляються. Я не боюся втратити свою посаду. Я ніколи не можу втратити свою честь", - зазначив прем'єр.

Коли йому під час конференції натякнули на те, що парламент не поспішав показати результати своєї роботи всій країні, Гройсман обережно назвав затримку "технічною проблемою", але в чому саме вона полягала, так і не пояснив.

Як відомо, Парламентський комітет з питань економічної політики, який мав розглянути звіт уряду у середу, 18 квітня, переніс своє засідання на два місяці. Раніше повідомлялося, що фракція БПП вимагає заслухати звіт уряду у Верховній Раді цього тижня.

Дивіться: Володимир Гройсман готовий йти на чергові парламентські вибори

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Генеральній прокуратурі України планують заповнити понад 300 вакансії в місцевих прокуратурах за новим принципом обрання кандидатів. За словами керівника ГПУ Юрія Луценка, за приблизними підрахунками треба набрати 330 людей та 307 слухачів академії, котрі вже за рік стануть прокурорами.