Як заявив міністр юстиції Павло Петренко, цей реєстр був запущений Міністерством юстиції в рамках проекту по стягненню боргів по зарплаті на користь працівників. Про це повідомляє "Мінфін". За словами Петренка, тепер будь-який бажаючий зможе перевірити чи є на конкретному підприємстві затримки з виплати заробітної плати.

"Ми запустили публічний електронний реєстр злісних боржників по виплаті заробітної плати. До нього увійшли підприємства як державної, так і корпоративної форм власності. Кожен бажаючий зможе без будь-яких перешкод через портал erb.minjust.gov.ua перевірити, чи сплачує конкретне підприємство зарплату своїм працівникам", - підкреслив глава Мін'юсту.

За словами Петренка, в список потрапили всі боржники без винятку. Більше того, в кожному регіоні опублікована місцева #ДошкаГаньби злісних неплатників заробітної плати. Петренко також нагадав, що з 2 квітня, коли стартувала кампанія по стягненню боргів з неплатників зарплат, почали діяти спецгрупи державних виконавців. Також була впроваджена система моніторингу показників динаміки заборгованості. Крім того, на базі регіональних управлінь юстиції стартувала масштабна інформаційна кампанія.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи Заробив більше ніж треба - плати штраф: українцям встановили нові правила Пенсіонерам виплатять підвищені пенсії: хто отримає більше вже у квітні
Показати ще

"З початку 2018 року органами юстиції стягнуто майже 170 мільйонів гривень боргів по виплаті заробітної плати на користь близько 13 тисяч осіб. Якщо до початку роботи штабів Мін'юсту щомісячний рівень погашення боргів становив 32,3 мільйона гривень, то після старту кампанії лише за півтора місяці нами стягнуто вже 73,8 мільйонів гривень боргів по всій країні", - додав міністр.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що неплатникам аліментів загрожує в'язниця. Міністерство юстиції України надало інформацію щодо пакету законопроектів, які були прийняті у Верховній Раді в першому читанні. Законопроект №8295 "Про внесення змін до статті 165 і 166 Податкового кодексу України" передбачає скасування оподаткування аліментів від батьків-нерезидентів. Діти будуть отримувати повну суму виплат. В той час, як зараз, аліменти від батьків-нерезидентів оподатковуються у розмірі 18% + 1,5% військового збору.