Якщо Росія припинить підтримувати бойовиків, війна на Донбасі завершиться.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це заявив Володимир Єльченко, постійний представник України в ООН.
За його словами, як тільки РФ перестане поставляти на територію Донбасу зброю, боєприпаси і людей, конфлікт припиниться.
"Єдине, чого не вистачає - це готовності і згоди Росії припинити підтримку і постачання зброї, боєприпасів, людей і грошей. Як тільки Росія на це погодиться, то конфлікт на Донбасі миттєво припиниться", - підкреслив Єльченко.
Як говорить представник України в ООН, навіть після цього в регіоні залишиться маса проблем. "Але ми зможемо їх врегулювати", - вважає Єльченко.
Також він нагадав, що представники РФ пропонують обговорювати введення миротворців з ватажками терористичних організацій ЛНР/ДНР.
"Ми вважаємо, що це - конфлікт РФ і України, Росія так не вважає", - пояснив Єльченко.
Введення на Донбас миротворців він назвав "дорогою місією", яка повинна фінансуватися з бюджету ООН.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у 2002 році Генеральна Асамблея ООН своєю Резолюцією № A/RES/57/129 оголосила 29 травня Міжнародним днем миротворців Організації Об'єднаних Націй (International Day of United Nations Peacekeepers).Ця дата покликана віддати належне самопожертві і самовідданої відданості миротворців, які несуть службу по всьому світу. Вона знаменує собою те, що було зроблено ООН у різних країнах для полегшення страждань та примирення ворогуючих сторін.
Також портал повідомляв про те, що змусити Російську Федерацію залишити Україну в спокої дуже важко. У цьому впевнений спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.
Курт Волкер заявив, що Кремлю треба дати знак, що продовжувати війну на Донбасі невигідно для Росії. Про це пише портал "Политека".
Крім того, нагадаємо, що на Донбасі в районі дії Об'єднаних сил українська армія почала активну підготовку всіх засобів для виконання бойових завдань. Цього разу на черзі – авіація.
Як пояснили в ООС, мета навчання – за тиждень зробити декілька раптових перевірок підрозділів авіації, які входять до складу Об'єднаних сил, досягти високого рівня злагодженості під час підтримки авіацією дій загальновійськових частин.