Якби провладні особи хоча б на день спробували на собі наше життя, щоб із цього вийшло?

Замислитися на подібну тему українського журналіста Олександра Дубинського змусив ролик, який нещодавно опублікували у мережі: на ньому показується надійність бронежилета власного виробництва.

На каналі DubinskyPro кореспондент розмістив власне відеозвернення, де запропонував чиновникам "відмінне рішення":

"І прекрасний спосіб зробити наше життя кращим не на папері, а в реальності. Нехай прем'єр Гройсман із заступником Кубівим на собі випробують життя на мінімальну пенсію. Насалик і Вовк за цю ж пенсію нехай оплатять комунальні рахунки, опалення, і не здохнуть з голоду. А Рева і Розенко - спочатку відстоять за субсидією, а потім поживуть на допомогу з інвалідності. Міністр інфраструктури щодня по 4 години їздить в холодному дизелі на роботу. Нехай Уляну Супрун лікують тільки уколами Борщагівського ХФЗ", - радить Дубинський.

Популярні новини зараз
Примусове утримання мобілізованих в ТЦК: як захиститися при незаконних діях воєнкомів НБУ терміново вилучає купюри 50 та 200 грн з обігу: що робити українцям і чи треба бігти в банки Нарешті вистачить на комуналку: пенсію рахуватимуть за новою формулою, на скільки збільшяться виплати В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."
Показати ще

Міністра внутрішній справ Арсена Авакова журналіст бачить рядовим слідчим, котрий би розкривав по 400 кримінальних справ на рік, а самому президенту Петру Порошенку було б непогано хоча б день поїсти солдатський пайок, ходити на роботу через пропускний пункт в окупованому регіоні:

"Рік нехай так поживуть і, якщо не здохнуть, то можуть і далі керувати країною. Можна навіть без перевиборів", - іронізує Дубинський.

Дивіться: Як змусити чиновників жити як прості люди?

Як повідомляв портал "Знай.ua", близько 30 мільйонам українців бракує коштів на їжу. Наша держава за даними ООН нещодавно увійшла до переліку з 26 позицій в антирейтингу бідності. Станом на початок 2018 року продовольча і сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй запросила у донорів близько $ 1,06 млрд, аби врятувати людей, які голодують по всьому світу через війни, чи природні катаклізми. Фахівці розраховують, що цієї суми повинно вистачити на забезпечення продуктами України, Афганістану, Бангладешу, Гаїті, Південного Судану та Ємену.