Колишній президент-втікач Віктор Янукович вже не володіє жодними важелями впливу на Україну – хіба що потрібно подбати про місце його поховання.

Принаймні, такої позиції дотримується народний депутат Мустафа Найєм.

"Мені не цікава ця людина взагалі. Ми тоді (коли Янукович був президентом) питали його, бо від нього залежала доля нашої країни, безпека, майбутнє. Зараз, на щастя, від нього вже нічого не залежить. Єдине, що від нього може залежати – наскільки сильно його будуть ганьбити. Хіба що запитати, де він хоче, щоб його поховали – тут чи на першій батьківщині – у Білорусі", - підкреслив він.

Більш того, Найєм радить "легітимному" назавжди забути про повернення до столиці:

Популярні новини зараз
Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати РФ може відкласти наступ через несподівані обставини Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

“Для нас з вами зрозуміло, що це за людина, що він робив тут три роки. І те, як він це коментував, показує, що він навряд чи змінився і навряд чи почав говорити правду”, – підсумував він.

Слід відзначити, що під час своєї останньої конференції в РФ Янукович показав журналістам своє звернення 2014 року, адресоване президенту Росії Володимиру Путіну, назвавши це "звичайним листом", повідомляє Politeka.

Підозрюваний у державній зраді стверджував, що там не йшла мова про "введення війська в Україну". Він нібито мав на увазі якусь поліцейську миротворчу місію.

"Різниця була в тому, що в цьому листі я посилався нена мирну угоду, яка була підписана гарантами трьох держав європейських, а на договір про дружбу і взаємодопомогу, який був між Україною і Росією", - запевняв Янукович.

Втім, докази ГПУ свідчать про інше: вже давно доведено, що згаданий лист містив відкритий заклик до військового штурму за допомогою російської армії.

Дивіться: допит Порошенка у справі про державну зраду Януковича

Як повідомляв портал "Знай.ua", продовжити санкції стосовно колишнього українського президента-втікача, підозрюваного у державній зраді Віктора Януковича вирішили міністри Європейського союзу. Стосуватимуться обмеження також 12 чиновників із його найближчого оточення, триватимуть вони приблизно рік (до 6 березня 2019-го), як йдеться в офіційному повідомленні Ради ЄС.