Розслідування щодо колишнього помічника лідера США та екс-політолога Януковича стане в нагоді не тільки американським правоохоронцям, а й Україні. Такої позиції дотримується лідер Громадського руху "Рідна країна" Микола Томенко.

"Справа Манафорта мусить стати предметом аналізу не лише правоохоронних органів США, а й України. Виборчі маніпуляції, підкуп, тіньове фінансування політики – це все було при режимі Януковича й збереглося при Порошенку. Більш того, головні інвестори владарювання Януковича й нині прямі або ситуативні союзники діючої влади", - зазначив політик.

Томенко вважає, що у першу чергу потрібно встановити істину за кількома важливими фактами, приміром, хто з команди Януковича інвестував в ідею Манафорта по створенню образу "антисемітської України". Інакше судді просто не зможуть реально оцінювати стан речей, беручи до уваги тільки ситуацію із Трампом, при цьому ігноруючи Україну.

"Та й не завадило б видання "Повного зібрання бухгалтерської книги Партії Регіонів", особливо напередодні виборів!", - підсумував він.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

Як відомо, нещодавно захист Манафорта провів перехресний допит Ріка Гейтса, який в минулому був правою рукою політтехнолога. Тепер Гейтс виступає зірковим свідком сторони обвинувачення. Гейтс розповів суду, що Манафорт наказав йому вчинити шахрайські дії. Це перша кримінальна справа в межах розслідування російського втручання (в американські вибори), яке проводить Міністерство Юстиції США.

69-річний Манафорт не визнає себе винним у банківському та податковому шахрайстві. 46-річний Гейтс в лютому уклав угоду із прокурором, визнавши два звинувачення у брехні ФБР та змові. Справа пов'язана із консультуванням, яке пара (Манафорт та Гейтс) проводили для проросійськи налаштованих політиків з України.

Дивіться: Пол Манафорт отримав від "Партії регіонів" 60 мільйонів доларів

Нагадаємо, США поставили Україні жорсткий ультиматум.

Як повідомляв Знай.ua, команда юристів американського президента Дональд Трампа відкинула умови спецпрокурора США Роберта Мюллера за допиту про втручання РФ вибори США.

Також Знай.ua писав, колишній партнер Пола Манафорта Рік Гейтс на суді розповів, що за роботу в Україні їм платили через компанії на Кіпрі.