Міністерство фінансів США повідомило про введення санкцій проти трьох громадян Росії і п'яти компаній, які відомство вважає пов'язаними з ФСБ. Про це повідомляється на сайті міністерства. Під санкції потрапили компанії Digital Security, ERPScan, Embedi, Науково - дослідний інститут "Квант", "Дайвтехносервіс".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКрім того, у список увійшли бізнесмен Володимир Каганський, якого Мінфін називає власником "Дайвтехносервіса", гендиректор компанії Олександр Трибун і менеджер Олег Чириков.
Санкції вводяться через причетність організацій і фізичних осіб до кібератак, а також на підставі прийнятого рік тому закону про посилення режиму санкції щодо Росії.
Вся власність і активи зазначених осіб, які підпадають під юрисдикцію США, блокуються, а американським компаніям забороняється брати участь в угодах з ними.
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що скасовувати санкції проти Росії поки ніхто не збирається. 6 червня міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан зробив заяву, коментуючи висловлювання нового прем'єр-міністра Італії. Франція виступає проти швидкого скасування європейських санкцій, введених проти Росії через її агресію в Україні. Таку позицію висловив міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан.
"Коли ми досягнемо прогресу (у розв'язанні збройного конфлікту на Донбасі - ред.), то зможемо почати ставити питання про санкції. І саме це ми розповімо Італії", - сказав міністр.
Нагадаємо, новий прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте під час свого першого виступу в парламенті 5 червня закликав до перегляду санкцій, введених Заходом проти Росії, зокрема, з-за агресії Москви проти України. Він зазначив, що його уряд буде "підтримувати політику відкритості щодо Росії... і наполягати на перегляді системи санкцій".
Раніше, відомий аналітик Валерій Кравченко заявив, що поява нового уряду в Італії ускладнить відносини з Україною. Зокрема, Кравченко розповів, що радикальні зміни у відносинах урядів України та Італії відбуваються протягом останніх трьох місяців.