З-поміж країн пострадянського простору Україна завжди була однієї з найбільш перспективних.

Нас визнавали кращими в математиці та кібернетиці, рівню освіти могли позаздрити відомі професори, швидкими темпами розвивалося будівництво ракет та літаків. Проте в останні кілька років економіка поступово руйнувалася.

Відповідну думку в інтерв'ю журналу "Країна" висловив представник партії "Основа", нардеп Сергій Тарута.

Політик нагадав, що на території України свого часу випустили перший СD-диск, прототип персонального комп'ютера і навіть штучний алмаз.

"У нас був найбільший у світі торговельний флот, який розпався за чотири роки. Це сталося тому, що ми не змінили систему управління країною, не розробили стратегію розвитку, не створили нову економічну модель. Не ухвалили Конституцію, яка б упровадила ринкові умови. Тому бовталися між радянською моделлю і ринковою", - підкреслив він.

Популярні новини зараз

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

За словами Тарути, вітчизняна економіка почала "здавати назад" у 2014 році і за цей час українці втратили значно більше, ніж на початку 90-х років. Цим і пояснюється таке стрімке зростання кількості трудових мігрантів.

"Головне - виїжджають громадяни. Падає рівень людського капіталу. А це - основа розвитку країни. Ми 34-ті в рейтингу з освіти у світі. Нас 40 мільйонів. У нас гарні географічні умови. Бог дав нам колосальні природні ресурси. В Європі немає багатшої країни за цим показником. І нація у нас теж достатньо амбітна", - підсумував нардеп.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські студенти вразили іноземних викладачів.