У Верховну Раду могли б пройти вісім політичних партій, якби парламентські вибори проводили в середині грудня 2017 року.

Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології. 6,5% респондентів віддали б свої голоси за партію "Батьківщина", 5% - за Блок Петра Порошенка, 4,1% - "Опозиційний блок", 3,9% - за партію "За життя", 3,8% - за Радикальну партію Олега Ляшка, 3,3% - за партію "Громадянська позиція", 2,8% - за партію "Самопоміч", 2% - за ВО "Свобода", 1,4% - за партію "УКРОП", 1 , 2% - за Аграрну партію, 1,2% - за партію "Рух нових сил", 0,7% - за партію "Народний фронт", 0,5% - за партію "Відродження", 0,5% - за соціалістичну партію. Інші політсили підтримали б 0,8% опитаних.

3,6% українців просто викреслили б усі партії або зіпсували б бюлетень. Взагалі відмовилися б голосувати 17,1% опитаних, а 38,7% - ще не визначилися своїми політичними симпатіями. Категорично відповідати на питання соціолог відмовилися 2,8% українців.

Таким чином, якби ті, хто не визначився за кого голосувати, не прийшли б на вибори, то участь в голосуванні взяли б близько 38% всіх виборців. В такому випадку голоси розподілилися б таким чином:

17,2% проголосували б за "Батьківщину", 13,4% - Блок Петра Порошенка, 10,7% - "Опозиційний блок", 10,2% - за партію "За життя", 10,2% - за Радикальну партію Олега Ляшка, 8,8% - за партію "Громадянська позиція", 7,4% - за "Самопоміч", 5,4% - за ВО "Свобода".

Популярні новини зараз

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Крім того, 3,7% проголосували б за партію "УКРОП", 3,2% - за Аграрну партію, 3,1% - за партію "Рух нових сил", 1,8% - за партію "Народний фронт", 1 , 4% - за партію "Відродження", 1,4% - за Соціалістичну партію, за інші партії - всього 2,2%.

Соціологи проводили опитування з 2 по 14 грудня 2017 року, а брало участь в ньому 2039 респондентів по всій Україні.

Чим займаються депутати в Раді?

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, нещодавно з'явилася інформація про створення політичної партії "Слуга народу". Це сприймається лише як жарт, але в майбутньому вона може перерости в щось серйозне.