Поставки українській армії американських протитанкових ракетних комплексів "Джавелін" являють собою стимуляцію агресії з боку України.

Про це розповів депутат Держдуми Російської Федерації від анексованого Криму Руслан Бальбек.

"Поставка Javelin – це стимулятор української агресивності. Сучасні американські озброєння, самі того не підозрюючи, можуть змусити Україну на абсолютно непередбачувані агресивні дії, як проти республік Донбасу, так і проти півострова", – сказав він.

За його словами, третє покоління американських протитанкових ракет – якась "червона кнопка, яку українські політики так і норовлять натиснути".

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Показати ще

При цьому Бельбек заговорив про удари у відповідь, і заявив, що все закінчиться дуже сумними наслідками для українських Збройних сил в цілому.

"Тому що розстріл своїх військовослужбовців на російській території офіційна Москва не потерпить – відповідь прийде негайно. До того ж Javelin не так ефективно показали себе в Сирії – цілком можливо, що українська сторона буде трохи розчарована", – підкреслив Бальбек.

А ось 30 квітня стало відомо, що США направили в Україну партію ПТРК "Джавелін" (Javelin). Згодом цю інформацію підтвердив і Президент України Петро Порошенко.

Що таке "Джавелін"? Це американський переносний протитанковий ракетний комплекс (ПТРК). Перший серійний ПТРК третього покоління, якому властивий принцип "вистрілив-забув" – оператор ракетного комплексу не повинен супроводжувати і коригувати політ ракети, поки вона наближається до мети.

"Джавелін" призначений для ураження бронетехніки, укріплень на землі, а також деяких літальних об'єктів, які переміщуються на низькій висоті і швидкості – вертольотів або БПЛА. Успішно використовувався в Іраку.

Як повідомляв портал "Знай.uа" президент Франції Еммануель Макрон обговорив з президентом Росії Володимиром Путіним ядерну угоду з Іраном.

"Іран ніколи не повинен володіти ядерною зброєю. Від цього залежить стабільність в регіоні та міжнародна безпека. Ми працюємо над цим, як ми повинні працювати і для справедливості та миру в Сирії", - підкреслив Макрон.