В окупованому Криму все більше наростає невдоволення, місцеві жителі скаржаться на жадібність приїжджих російських туристів, які "ниють" з будь-якого приводу. Про це повідомляє PolitekA.

Так, в соціальних мережах кримчанка поскаржилася, що відпочиваючі поводяться як варвари. Своє невдоволення вона висловила в групі "Євпаторія підслухав і підглянуто".

Таку думку мешканки Криму підтримало багато людей, закликаючи російських туристів охочіше витрачати гроші в Криму.

Скрін листування опублікували в Twitter "Кримський Бандерівець".

Популярні новини зараз
Україна забуде, що таке війна: ясновидець розповів про майбутнє нашої країни та про те, коли закінчаться бойові дії Нові тарифи на газ в Україні: скільки він коштуватиме до квітня 2025 року "Велика активація": астролог визначив, коли українська земля позбавиться окупантів На землю чекають удари руйнівної магнітної бурі: нагряне вже ось-ось
Показати ще

"Крим. Ватники Євпаторії дивуються, що захопивші Крим варвари ведуть себе, як варвари-ніщеброди. А пам'ятаєте, як вата чекала багатих росіян? До сих пір з 2014 чекають ", - відзначили в підписі до історії.

А вона полягає в тому, що приїхали до Криму росіяни раз у раз скаржаться, що у них дешевше.

Як написала кримчанка: "Останнім часом тільки й чую:" Ось у нас дешевше. А чому так дорого? Ні, це занадто ". Економити на свою дитину - ось, що занадто".

Виявляється, кримчанка заробляє тим, що плете косички, а російські туристи все ніяк не хочуть платити за таке.

"У мене одна косичка коштує 30 рублів. Говорити, що це дорого ?! Я б ні за що не стала так ганьбитися і нити. В першу чергу, в очах своєї дитини. Коли дитина просить, а мати каже, що це дорого. Так ви на пиво більше витрачаєте. А потім пишете, що ми вас ненавидимо. Так ви самі так себе поводите", - висловилася кримчанка.

Жінку активно підтримали інші кримчани, які також сподівалися на "щедрість" окупантів.

"Дорого їм. Мені теж ниття це набридло, у нас зарплати по 15 тисяч (близько 6000 гривень), і з цими цінами на зарплати ці та живемо цілий рік. Море поруч, а купався тільки три рази, і то ввечері ".

Також в коментарях написали: "Вони халявні тварини, забийте "," Ми за це дорого цілий рік живемо, а зарплати щось не масковскі".

До слова, в Україні останнім часом стало дуже важко відрізнити справжніх волонтерів від аферистів. Все тому, що любителі легких грошей активно використовують хвилю масового патріотизму, який захопив державу з часів Революції Гідності. Як діють шахраї та чи існують способи не стати їх жертвою?

По-перше, вас повинно змусити засумніватися у чесності людини, якщо говорить вона "на одному диханні". Фрази постійно повторюються і апелює не до фактів, а тисне на емоції: приміром, "гроші на передову потрібні негайно, треба зібрати ще 100 тисяч гривень".

Запам'ятайте, реальні волонтери так ніколи не роблять і тим паче ні до чого людей не примушують. Про навалу аферистів свого часу розповідав і відомий український гуморист Сергій Притула. Він сам від початку війни на Донбасі допомагав армії, тому неодноразово ставав свідком таких ситуацій.

До речі, на його прикладі дуже легко помітити різницю. Шоумен ніколи не просить давати грошей. Він просто збирає свідчення у бійців, що їм потрібно терміново. Не продукти чи якісь інші формальні речі, а форма або тепловізори. Тоді як аферисти діють інакше.

Починаючи з 2015 року помічаємо справжню атаку так званих "скриничників" – ви могли їх бачити на станціях та у вагонах метро, маршрутках, потягах, біля вокзалу, або просто у парку. Офіційні волонтерські фонди в свою чергу керуються тільки законодавством, тобто несуть відповідальність за свої дії та збір коштів. А от незрозумілі особи із прозорими боксами для грошей навряд чи можуть справді комусь допомагати.

Готівка у них відкрита, що вже вважається порушенням і маніпуляцією. Не варто забувати й про інший важливий фактор: кожен волонтер, який збирає гроші на вулиці, зобов'язаний мати при собі певний пакет документів, а на його чесне, законне оформлення піде чимало часу і, що головне, грошей.

Крім того, ви повинні чітко розуміти, куди йдуть ваші гроші. З одного боку, нам люди говорили: а що вирішать мої дві гривні, а з іншого – чи готові ви підтримувати організоване злочинне угруповання, нібито "відкупившись" від власної совісті.

З аферистами боротися законодавчо занадто складно. Тому краще просто їх не заохочувати: якщо почнете вимагати документів та звітів, а інші з часом робитимуть так само, шахраї просто заберуться зі звичної "точки". І перейдуть на іншу, поки хтось їх не викриє.

Нагадаємо, в анексованому Росією Криму море сильно забруднене, через що багато відпочиваючих починають хворіти на інфекційні захворювання.

Як повідомляв Знай.ua, президент США Дональд Трамп знову заявив про можливість визнання анексованого Криму російським.

Також Знай.ua писав про те, що суд в Україні виніс вирок громадянці Росії. Активістку Всеросійської громадської організації "Волонтери Перемоги" Олену Одновол, якій інкримінували підривну діяльність проти України, засудили до трьох років умовно, і 17 серпня її мають звільнити з СІЗО. Про це повідомила російський омбудсмен Тетяна Москалькова після телефонної розмови з українською колегою Людмилою Денисовою.