Нещодавно стало відомо про те, що в ірландському морі в 19 км від берегів Великобританії запустили найбільшу в світі плавучу вітряну
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це стало відомо завдяки повідомленню на офіційному сайті датської компанії, яка займалася запуском.
Уже відомо про те, що станція складається з 87 вітрогенераторів і має потужність в 659 мегават.
Працівники запевняють, що цієї потужності достатньо для того, щоб забезпечити електроенергією майже 600 тисяч британських будинків.
Як повідомляють творці, загальна площа станції складає приблизно 20 тисяч футбольних полів (близько 145 квадратних кілометрів).
Варто згадати про те, що перша в світі плавуча електростанція запрацювала в жовтні минулого року в 25 кілометрах від берегів Шотландії. Електростанція Hywind потужністю 30 МВт використовується для подачі енергії в місто Пітерхед.
Кікс Мендоза з Кесон-Сіті успішно провів випробувальний політ на коптері власної конструкції, повідомляє Daily Mail.
Над своїм літальним апаратом Мендоза працював п’ять років, постійно обговорюючи разробку с іншими інженерами на різних форумах. Спочатку філіппінець збудував безпілотний дрон на радіокеруванні, а вже потім за його допомогою налаштував усі системи на пассажирському.
Наразі літальний апарат має досить скромні характеристики. У повітрі він може провести тільки 12-15 хвилин, потім закінчується заряд аккомулятора. Длля відновлення енергії потрібно цілих дві з половиною години. Проте, Кікс провів успішний тест-драйв і вже готовий далі вдосконалювати конструкцію.
Він сподівається зробити свій коптер двомісним і збільшити тривалість польоту. Якщо це вдасться – можливо знайдуться й інвестори для запровадження серійного виробництва таких дронів. Хотіли б на такому покататись?
Нагадаємо,
Як повідомляв
Також